Raport DNA Przodków (RAW DATA)

49,00

Uwaga! Sekwencjonowanie DNA nie jest zawarte w tym produkcie. Wybierz ten produkt tylko wtedy, gdy zostałeś już zsekwencjonowany z inną firmą i masz własny plik surowych danych

Pobierz Ancestrum, najbardziej wszechstronny test pochodzenia na rynku. Nasz test na pochodzenie składa się z siedmiu różnych produktów: pochodzenie geograficzne, pochodzenie etniczne, pochodzenie historyczne, haplogrupa ze strony matki, haplogrupa ze strony ojca, neandertalskie DNA i dopasowywanie DNA gwiazd. Odkryj to teraz!

* Twój konkretny raport Ancestrum będzie zależał od danych zawartych w pliku RAW DATA. Czas dostawy wynosi około tygodnia.


Gdzie znajduje się mój przykładowy kod?
Przykładowy kod znajduje się w prawym górnym rogu raportu 24Genetics.

Możesz również wysłać plik DANYCH SUROWYCH w późniejszym terminie na adre info@24genetics.com

Ancestrum to pierwszy test genetyczny, który składa się z siedmiu różnych produktów… tak, aby pochodzenie Twojego DNA było jak najjaśniejsze. Poznaj swoje pochodzenie poprzez:

 • Pochodzenie geograficzne: Pozwala określić, jakie jest pochodzenie twoich przodków w aktualnym kontekście geograficznym.
 • Pochodzenie etniczne: Pozwala określić, do których grup etnicznych na świecie najprawdopodobniej należeć będzie twoja informacja genetyczna.
 • Historyczne pochodzenie: Będziesz mógł poznać najbardziej prawdopodobne pochodzenie swoich przodków w każdym okresie historii, od łowców-zbieraczy ponad 10,000 XNUMX lat temu do ostatnich wieków ery współczesnej.
 • Matczyne DNA: Haplogrupy mitochondrialne składają się z serii mutacji, które miały miejsce w historii ludzkich populacji w mitochondrialnym DNA.
 • Ojcowskie DNA: Haplogrupy chromosomu Y składają się z zestawu mutacji, które powstały w tym chromosomie od początków Homo sapiens w Afryce.
 • DNA Neandertalczyka: Twoje DNA jest porównywane z różnymi próbkami neandertalczykami uzyskanymi ze stanowisk archeologicznych.
 • Dopasowywanie DNA gwiazd: Możesz dowiedzieć się, którzy sławni ludzie z historii najprawdopodobniej mają podobieństwa z twoimi haplogrupami, a zatem należą do tej samej linii ze strony ojca lub matki.
  0
  Wózek
  Twój koszyk jest pusty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon