DNA neandertalczyka

Pochodzenie

Zdrowie
Żywienie

Farma

Sport

Skórę
Talent

All in One

Mikrobiote

SPRZEDAŻ!

All in One + Ancestrum WOLNY

299,00

279,00

ADN Neandertal

DNA neandertalczyka

Test DNA Neandertalczyka to podróż do serca prehistorii, do czasów, gdy nasi bezpośredni przodkowie wędrowali obok innego inteligentnego gatunku: neandertalczyków. Przez tysiąclecia te dwa gatunki wchodziły w interakcje na wielu poziomach, pozostawiając namacalne ślady ich współistnienia w jaskiniach i narzędziach oraz niewidoczne, ale równie znaczące ślady w samej tkance naszego genomu.

Podczas tych kluczowych lat koegzystencji dochodziło nie tylko do starć i rywalizacji, ale także do momentów wymiany, współpracy, a nawet intymnych interakcji, prowadzących do krzyżowania genetycznego. Niektórzy z nas z dumą noszą te genetyczne ślady, świadectwa przeszłości, w której bariery między gatunkami zanikały w obliczu uniwersalności ludzkiego doświadczenia.

Wraz z postępem nauki i genetyki, neandertalskie dziedzictwo nie jest już tajemnicą ukrytą w zakamarkach naszego DNA. Od czasu monumentalnego odkrycia neandertalskiego genomu w 2010 roku, społeczność naukowa niestrudzenie pracuje nad zrozumieniem i rozszyfrowaniem tego dziedzictwa. Każdy przełom, każde badanie, przybliża nas o krok do zrozumienia życia i kultury neandertalczyków, a także zakresu i charakteru naszych relacji z nimi.

Nasz test DNA Neandertalczyków jest czymś więcej niż tylko odczytem genetycznym. To zwierciadło przeszłości, okno na świat, w którym ludzie i neandertalczycy szli obok siebie. Odkrywając, ile neandertalskiego DNA nosisz w sobie, nie tylko łączysz się ze swoimi przodkami, ale także oddajesz cześć gatunkowi, który choć wymarł, żyje w wielu z nas. To Twoja szansa na ponowne połączenie się z zapomnianą częścią siebie, częścią, która przetrwała wbrew przeciwnościom losu przez tysiące lat.

Inne sekcje zawarte w teście DNA Ancestry

Test de ADN de ancestros. Informe geográfico.

Pochodzenie geograficzne

Test de ADN de ancestros. Informe de ancestría histórica.

Historyczne pochodzenie

Test de ADN de ancestros. Informe de ancestría étnica.

Pochodzenie etniczne

Test de ADN de ancestros. Informe de haplogrupo maternal.

Pochodzenie od matki

Ancestría paterna

Pochodzenie od rodziców

  0
  Wózek
  Twój koszyk jest pusty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon