Kim jesteśmy

24Genetics jest europejskim startupem biotechnologicznym, który już działa więcej niż kraje 90, Utworzony przez międzynarodowy zespół o uznanym prestiżu naukowym, już jest największa europejska firma badań genetycznych prewencji i przodków, Nasze testy DNA są uznawane przez NCBI, najważniejszy organizm genetyczny na świecie. Jesteśmy firmą z większa różnorodność testów bezpośrednich dla konsumenta końcowego i są uważane za najbardziej kompletny na rynku


Dlaczego warto wybrać 24Genetics?

Ikona zespołu 8 24genetics


PIERWSZA EUROPEJSKA FIRMA TESTUJĄCA ZDROWIE I NABYWANIE

Dzięki sprzedaży w krajach ponad 90 jesteśmy jedną z firm o najwyższym międzynarodowym wzroście. W Europie jesteśmy liderami w kilku naszych produktach i zaczęliśmy być jednym z najważniejszych graczy w pozostałych regionach. Nasze raporty są dostępne w więcej niż językach 5.

Ikona zespołu 7 24genetics


TYLKO JEDEN TEST,
RAPORTY 7

Jesteśmy firmą DNA dla konsumenta z największym portfolio produktów na świecie. Z jednym zestawem masz wszystko. Możesz zamówić swój pakiet już dziś dzięki raportom 7. Możesz też kupić pojedynczy raport (na przykład Przodkowie), a dzień, w którym go potrzebujesz, możesz poprosić o resztę raportów, ponieważ nie będziesz musiał wysyłać kolejnego zestawu do ekstrakcji.

Ikona zespołu 5 24genetics


NAJBARDZIEJ KOMPLETNY TEST GENETYCZNY
Z RYNKU

Nasz test Przodków jest w stanie pokazać Twoje% DNA w więcej niż regionach 550. W innym teście przodków na rynku zobaczysz, że nie są w stanie pokazać Tobie ani regionów 50. Nasz test zdrowia ma więcej niż sekcje 250 (wkrótce będą więcej niż 500), w porównaniu do mniej niż 100 od lidera w USA. Porównaj pozostałe nasze testy, a zobaczysz, że jesteśmy najbardziej kompletni.

Ikona zespołu 7 24genetics


NAJLEPSZA TECHNOLOGIA:
ILLUMINA I TYLKO ILLUMINA

Można wykonać tanie testy genetyczne lub mogą być dobre. Zdecydowaliśmy się na jakość. Nasz test genetyczny oparty jest na 100% na technologii Illumina, na maszynach sekwencyjnych Illumina, na chipach Illumina oraz w laboratoriach europejskich, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Ikona zespołu 3 24genetics


MAKSYMALNA BEZPIECZEŃSTWO:
NIE MAMY TWOICH DANYCH ONLINE

Jesteśmy świadomi znaczenia twoich danych genetycznych i nie gramy w nie, jeśli chodzi o ich ochronę. Nie chcemy, aby Twoje informacje zostały ujawnione, a brak tego w Internecie wydaje nam się maksymalnym poziomem bezpieczeństwa, który możemy wdrożyć.

Ikona zespołu 2 24genetics


NIE SPRZEDAMY
TWOJE DANE GENETYCZNE

Większość dużych firm w sektorze czerpie korzyści ze sprzedaży swoich danych genetycznych. Sprzedaż taniego testu, a następnie sprzedaż DNA to powszechna praktyka, zwłaszcza w firmach spoza Europy. Nie daj się zwieść niskim cenom, musisz być świadomy tego, co za nimi stoi. Dowiedz się

Ikona zespołu 1 24genetics


PRYWATNOŚĆ
I WIĘCEJ PRYWATNOŚCI

Zabierzemy twoją prywatność do granic możliwości. Idziemy o wiele dalej niż wymagają tego przepisy europejskie. Od momentu wykonania testu próbka staje się anonimowym kodem, a nawet Twój raport nie będzie miał Twojego pełnego imienia i nazwiska.


DNA Internationa

×

Zaloguj Się