Nutrigenetics: żywieniowy test genetyczny

W jaki sposób Nutrigenetics może mi pomóc?

 

Jedzenie wpływa inaczej na każdego z nas. Nie wszyscy powinniśmy przyjmować takie same ilości tych samych składników odżywczych. Również skuteczność diet odchudzających zależy od osoby. Każdy z nas jest inny a wiele odpowiedzi dotyczących tych różnic znajdziemy w naszych genach. Nutrigenomika.

Nasz test żywienia genetycznego pomoże nam:

  • karm nas zdrowiej: ponieważ dowiemy się, jakich składników odżywczych potrzebujemy więcej i jaki rodzaj diety jest dla nas zdrowszy
  • bardziej efektywnie schudnąć: widzimy z jaką dietą szybciej schudniemy
  • Poznaj się lepiej: będziesz wiedział, czy jesteś predysponowany do nadwagi, czucia pełnego, tendencji do pewnych smaków ...
  • zobacz relację między naszym zdrowiem i żywnością: zauważysz tendencję do wysokiego poziomu cholesterolu, ryzyko nieprawidłowych poziomów trójglicerydów ...
  • i więcej.

raport nutrigenetyki nutrigenomiki

Pobierz przykładowy raport dla mężczyzn: angielski, niemieckifrancuskiwłoski, polski hiszpański

Nutrigenetics

Pobierz przykładowy raport dla kobiet: angielski, niemieckifrancuskiwłoski, polski hiszpański

Dzięki temu testowi genetycznemu będziesz mógł dowiedzieć się więcej o sobie, dlaczego kofeina wpływa na ciebie bardziej lub mniej niż inne, dlaczego jesteś bardziej smakoszem, lub czujesz, że trudniej jest poczuć pewne smaki ...

Jeśli chcesz schudnąć, nutrigenetyki mogą ci bardzo pomóc. Przekonamy się, jaki rodzaj diety odchudzającej będzie najbardziej skuteczny. Istnieją geny, które mogą wykazywać pewne tendencje do przybierania na wadze, odczuwania sytości i pragnienia jedzenia. Z nutrigenomiką możesz znaleźć najbardziej skuteczny sposób odchudzania i czuć się lepiej niż kiedykolwiek. 

Niezależnie od tego, czy chcesz wiedzieć więcej o sobie, aby lepiej się odżywiać, jak chcesz iść do dietetyka i mieć najlepsze narzędzia, test nutrigenetyczny 24Genetics jest Twoim najlepszym atutem.

PAKIET PRODUKTÓW 24GENETICS NUTRIGENETICA

CHCĘ KUPIĆ MÓJ TEST NUTRIGENETYCZNY  

BEZPŁATNA ANCESTRY

Nasz raport Nutrigenetic zawiera następujące sekcje:

 

Twoje najzdrowsze odżywianie:

Tutaj możesz zobaczyć swoje genetyczne predyspozycje do pewnych składników odżywczych i twoją skłonność do spożywania pewnych rodzajów żywności.

Witaminy i minerały:

Możemy zobaczyć, jak twoje geny wpływają na metabolizm różnych witamin i minerałów. Dzięki temu możesz zobaczyć, jakiego rodzaju witaminy i minerały powinieneś wziąć więcej iw jaki sposób.

Dbaj o siebie:

Badamy twoje predyspozycje do nienormalnych poziomów dwóch typów cholesterolu i ryzyka cierpienia na wysokie poziomy trójglicerydów.

Twoje zmysły:

Twoje geny powiedzą Ci, czy jesteś chciwym człowiekiem, czy dziobasz, a nawet jak kofeina może na ciebie wpłynąć.

Twoja waga i ty:

Zobaczymy, jakie są Twoje predyspozycje genetyczne do nadwagi, trudności z utratą wagi i najważniejsza część, jaki rodzaj diety będzie najskuteczniejszy w momencie utraty wagi.

Nasz test nutrigenomiki jest prostym i jasnym raportem na temat predyspozycji, które twoje geny mówią nam, że możesz mieć. Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej z informacji genetycznej, naszą radą jest wynajęcie usług profesjonalisty w zakresie poradnictwa genetycznego. 

 

Informacje genetyczne dostarczane przez 24genetics są ważne tylko w celach badawczych, informacyjnych i edukacyjnych. W żadnym wypadku nie jest to ważne do użytku klinicznego.

 

Pytania i odpowiedzi: 

 

Gdzie ten test jest dostępny?

Na całej planecie. Złóż zamówienie w Internecie, a my wyślemy je do dowolnego zakątka świata.

 

W tym teście mogę zobaczyć nietolerancję pokarmową?

Nie, test genetyczny nie ma nic wspólnego z testem nietolerancji pokarmowej, ani z testami alergii pokarmowych. Są to różne testy, które oferują różne informacje. Testy genetyczne są bardziej złożone i kosztowne.

 

W jaki sposób wykonuje się test nutrigenetyczny?

To bardzo proste Przesyłamy Ci zestaw z bawełnianym wacikiem, który będziesz musiał wcierać w usta po wykonaniu kilku prostych instrukcji. W zależności od tego, gdzie mieszkasz i jakie usługi są świadczone, odbieramy je przez posłańca lub poprosimy Cię o przesłanie go do nas. 

 

Czy powinienem dokonać drastycznych zmian w leczeniu mojego zdrowia lub diety danymi z tego testu nutrigenetyki?

Nie, wszelkie zmiany, które chcesz wprowadzić w swoim zdrowiu, powinny zostać przeanalizowane przez eksperta genetyka i skonsultowane z wyspecjalizowanymi lekarzami i dietetykami. 

 

Czy wszystko zależy od moich genów?

Nie, nasze ciało reaguje na wiele okoliczności. Genetyka jest jedną z nich i najważniejszą.

 

Czy wszystkie testy nutrigenetyczne są takie same?

Nie, nasz test nutrigenetyczny jest prawdopodobnie najbardziej kompletny na rynku. 

 

Na czym opiera się ten żywieniowy test genetyczny?

Opiera się na badaniach genetycznych, które są skonsolidowane na poziomie międzynarodowym i akceptowane przez środowisko naukowe. Istnieją pewne organizmy i naukowe bazy danych, w których publikowane są badania, w których istnieje szeroki poziom konsensusu. Nasze testy genetyczne są przeprowadzane przez zastosowanie tych badań do genotypu naszych klientów.

 

PAKIET PRODUKTÓW 24GENETICS NUTRIGENETICA

CHCĘ KUPIĆ MÓJ TEST NUTRIGENETYCZNY 

BEZPŁATNA ANCESTRY

Niektóre badania, na których opieramy nasze raporty:

DNA Internationa

×

Zaloguj Się

×

Wyskakujące urządzenie AIO 299