Pakiet All in One Plus

399,00

Oszczędzaj i otrzymuj WSZYSTKIE nasze raporty w atrakcyjnej cenie:

 • Ancestry
 • Zdrowie
 • Nutrigenetyka
 • Farmakogenetyka
 • Sport
 • Pielęgnacja skóry
 • Osobowość i talent
 • Mikrobiota

* Farmakogenetyka, niedostępna w Stanach Zjednoczonych.

Specjalne rabaty w zależności od ilości zakupionych sztuk.

Jednostki Cena/jednostka
1 399,00
2 389,00
3+ 379,00

WIĘCEJ INFORMACJI

 

Jeśli chcesz wiedzieć, co mówią o Tobie Twoje geny i mikrobiota, masz możliwość zakupu WSZYSTKICH naszych raportów z niesamowitą zniżką. Dzięki All in One Plus Pack, naszemu najbardziej kompletnemu testowi, możesz odkryć wszystkie informacje, jakie Twój organizm posiada na Twój temat.

Poznaj pochodzenie i rodowód swoich przodków lub swoje predyspozycje do określonych chorób. Dzięki pakietowi All in One Plus od 24Genetics możesz również dowiedzieć się, jak prawidłowo skonfigurować dietę, która jest najbardziej skuteczna dla Twojego organizmu lub które leki nie przynoszą pożądanego efektu. Możesz także dowiedzieć się, jakie są Twoje wyniki sportowe w zależności od genetyki, jakie są Twoje potrzeby w zakresie pielęgnacji skóry lub co Twoje geny mówią o Twoim talencie i osobowości. Ponadto mikrobiota dostarcza informacji na temat zdrowia jamy ustnej i innych patologii.

Najbardziej kompletna analiza w pakiecie z 8 raportami.

Co otrzymam wraz z pakietem All in One Plus?

Dzięki testom genetycznym i mikrobiotycznym 24Genetics możesz łatwo pobrać próbkę samodzielnie w domu. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami, aby umieścić niewielką ilość śliny w kolektorze i wysłać próbkę do nas. W naszych laboratoriach genotypowania DNA i analizy mikrobioty wyodrębnimy informacje z próbki i zastosujemy opracowany przez nas algorytm oparty na tysiącach badań. Uzyskamy spersonalizowane raporty (rodowód, zdrowie, nutrigenetyka, farmakogenetyka, sport, osobowość, pielęgnacja skóry i mikrobiota), oparte na DNA i mikrobiocie jamy ustnej.

Dzięki tej kompletnej analizie będziesz w stanie poznać siebie i dostosować swój styl życia do swoich predyspozycji. Ważne jest, aby wiedzieć, że ten test nie ma wartości klinicznej, więc przed podjęciem jakichkolwiek drastycznych decyzji zalecamy skonsultowanie się z lekarzem rodzinnym.

 

Jakich informacji dowiem się z tej kompleksowej analizy genetycznej?

24Genetics opracował test All in One Plus, w którym za pomocą 8 raportów otrzymujesz wszystkie informacje o swoim organizmie.

Przodkowie

DNA zawiera wiele informacji o miejscach, z którymi nasi przodkowie mogą być powiązani, średnio do 700 do 900 lat. Dowiedz się o swoim pochodzeniu dzięki raportowi przodków w teście All in One.

Zdrowie

Wpływ genetyki na zdrowie jest oczywisty. Geny, które dziedziczymy, mogą mieć decydujące znaczenie w przypadku niektórych chorób. Odkryj swoje genetyczne predyspozycje do setek chorób dzięki informacjom genetycznym.

Nutrigenetyka

Dieta nie wpływa na wszystkich ludzi w ten sam sposób, a genetyka jest jednym z czynników, które to warunkują. Dzięki kompletnemu testowi będziesz w stanie odkryć, między innymi, jaki rodzaj diety może najlepiej odpowiadać Twoim potrzebom, czy to w celu poprawy zdrowia, czy utraty wagi.

Talent i osobowość

Liczne badania potwierdzają, że osobowość jest silnie związana z dziedziczeniem genetycznym. Chociaż jest to aspekt zmieniający się na przestrzeni lat, dzięki pełnej analizie genetycznej przeprowadzonej przez 24Genetics możesz dowiedzieć się, w jaki sposób twoje DNA wpływa na twój talent i osobowość.

Farma

Sposób, w jaki leki wpływają na organizm, może zależeć od genów. Dowiedz się, które leki są najskuteczniejsze dzięki pełnej analizie genetycznej.

Sport

Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym sportowcem, czy lubisz uprawiać sport w wolnym czasie, test 24Genetics All in One oferuje raport genetyczny dotyczący Twoich wyników sportowych, dzięki czemu możesz prowadzić trening i ćwiczenia w najbardziej efektywny sposób.

Skóra

Czy znasz potrzeby swojej skóry? Czynnik genetyczny ma znaczący wpływ na rodzaj Twojej skóry, a także na to, jakiej pielęgnacji potrzebuje. Dowiedz się, co Twoje DNA mówi o najlepszym sposobie pielęgnacji skóry dzięki testowi 24Genetics All in One.

Mikrobiota

Jama ustna jest zdecydowanie częścią ciała najbardziej narażoną na patogeny i zmiany. Mikrobiota jamy ustnej to zestaw bakterii, które żyją w naszych ustach i mogą dostarczyć nam wielu informacji na temat naszego zdrowia jamy ustnej i innych patologii.

Sprawdź nasze przykładowe raporty

Sport

perfil deportivo

Pochodzenie

como saber mi procedencia

Zdrowie

Nutrigenetyka

cudado de la piel

Farmakogenetyka

Pielęgnacja skóry

cudado de la piel

Talent

Zawartość pakietu:

 • Próbnik do pobrania próbki śliny
 • Rękawiczki lateksowe
 • Instrukcje
 • Torba transportowa
 • Formularz do rejestracji zestawu.

video how 24genetics p
Łatwy do kupienia i łatwy do zrobienia. Obejrzyj ten film.

Swój zestaw przygotujesz w czterech prostych krokach, a potem wystarczy, że zarejestrujesz go tutaj.

Informacje genetyczne udostępnione przez 24Genetics nadają się wyłącznie do celów badawczych, informacyjnych i edukacyjnych. W żadnym wypadku nie nadają się one do użytku klinicznego lub diagnostycznego.

  0
  Wózek
  Twój koszyk jest pusty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon