Logo 24G
0 0,00

Prywatność i pliki cookie

Polityka prywatności prądu z 25 2018 RGPD z May XNUMX:

W 24Genetics wiemy, jak ważna jest prywatność Twoich danych i staramy się je chronić w najbardziej odpowiedni sposób. W związku z tym potwierdzamy, że zaczęliśmy stosować nowe europejskie rozporządzenie o ochronie danych (RGPD), chociaż wiele z wymaganych obecnie czynności wykonujemy od dłuższego czasu.

Oto główne punkty dotyczące produktów i usług, które zakontraktowałeś z 24Genetics:

• Przeanalizujemy zagrożenia, jakie może nieść każde przetwarzanie danych, co pozwoli nam zdecydować, jakie środki bezpieczeństwa powinniśmy zawsze stosować.

• Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych (DPD), który pomoże nam w przestrzeganiu przepisów o ochronie danych, doradzając nam i nadzorując wszystkie przeprowadzane przez nas zabiegi. Ponadto DPD jest do Twojej dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych.

• W 24Genetics podejmujemy wszelkie dostępne środki, aby zapobiegać cyberatakom. Jeśli jednak nastąpi naruszenie naszego bezpieczeństwa, które ma wpływ na Twoje dane osobowe, powiadomimy Hiszpańską Agencję Ochrony Danych, aby pomóc nam w zarządzaniu incydentem i Tobą, jeśli sytuacja jest poważna. Środkiem, który naszym zdaniem jest najskuteczniejszy i najbardziej drastyczny, jest brak danych genetycznych naszych klientów na naszej stronie internetowej, więc gdybyśmy doświadczyli cyberataku, nie byliby w stanie znaleźć takich danych.

• Czasami w celu świadczenia naszych usług zlecamy podwykonawstwo wyspecjalizowanym firmom (na przykład firmom kurierskim), które mogą mieć dostęp do Twoich danych osobowych w celu wykonywania swojej pracy. W każdym przypadku stosujemy rygorystyczny proces wyboru dostawców, aby zapewnić, że przestrzegają oni przepisów o ochronie danych.

• W przypadku Twojej próbki DNA, od momentu dotarcia do nas, staje się ona anonimowa; Innymi słowy, nikt w naszym zespole, w naszych laboratoriach czy współpracownikach nie wie, komu odpowiada ta próbka. Znają od niej tylko jeden kod i nie mają dostępu, aby zobaczyć, komu ten kod odpowiada. Po zsekwencjonowaniu próbki informacje genetyczne pozostają anonimowe i, jakby tego było mało, wszystkie informacje genetyczne podróżują w postaci zaszyfrowanej. Dopiero w momencie wysyłania raportów kody są krzyżowane z klientem, do którego należą. Ponadto, w przeciwieństwie do innych laboratoriów, Twoje wyniki i mapa genetyczna nie są publikowane online, nie zapisujemy informacji na naszej stronie internetowej, dlatego nie są one dostępne dla żadnego hakera.

Biorąc pod uwagę te zmiany, zmieniliśmy naszą Politykę ochrony danych. Nie zmieniliśmy podstawowych aspektów przetwarzania danych, ale zamieściliśmy więcej informacji, abyś mógł poznać wszystkie szczegóły.

 Kto odpowiada za przetwarzanie Twoich danych osobowych?

Osobą odpowiedzialną za przetwarzanie Twoich danych osobowych jest 24Genetics SL i adres: Paseo de la Castellana 95 Planta 15A, 28046 Madryt.

Jak skomentowaliśmy, wyznaczyliśmy Delegata ds. Ochrony Danych, który zapewni właściwe traktowanie Twoich danych i odpowie na wszelkie Twoje pytania, zapytania lub sugestie. Możesz się z nim skontaktować, wysyłając do niego list na adres, który wskazaliśmy w poprzednim akapicie lub e-mailem [email chroniony]

 W jaki sposób uzyskaliśmy Twoje dane i jakie dane będziemy wykorzystywać?

Dane osobowe, które traktujemy, pochodzą od zainteresowanej strony.

Niektóre z tych danych są następujące:

1.- Email: za jego pośrednictwem możemy komunikować się z Tobą i informować Cię o nowościach i aktualizacjach platformy. Zawsze będziesz mieć możliwość wypisania się z naszych e-maili, a nawet zrezygnowania z subskrypcji wyłącznie w określonych komunikatach z Twojego profilu użytkownika.

2.- Imię i nazwisko / Nazwa firmy: za pomocą tych danych możemy wystawić faktury za nasze usługi lub wystawić fakturę na swoją platformę. Ważne jest, aby te dane były całkowicie prawdziwe, biorąc pod uwagę zobowiązania prawne i podatkowe, które musimy wypełnić.

3.- DNI / NIF: tak jak w poprzednim przypadku, pomaga nam wystawić rachunek lub wystawić rachunek za usługi.

4.- Adres pocztowy / fiskalny / społecznościowy: ważne jest, abyśmy znali Twój adres do celów podatkowych i logistycznych.

5.- Numer telefonu kontaktowego: aby mieć lepszą komunikację z naszymi reklamodawcami, możemy poprosić o numer kontaktowy w celu zaoferowania spersonalizowanej uwagi.

6.- Dane dotyczące płatności: dane te są niezbędne do realizacji transakcji płatniczych naszych usług lub do zapłaty kwot na fakturze przesłanej nam przez redakcję.

Używane przez nas środki płatności są następujące:

- Karta debetowa lub kredytowa: w 24Genetics.com używamy bramki płatniczej STRIPE. Polityka prywatności tej platformy jest publiczna i można ją sprawdzić tutaj: Polityka prywatności STRIPE.

- Przelew bankowy: ten sposób płatności wymaga przesłania nam dowodu przelewu na wskazany adres e-mail. Każdy z wysłanych paragonów jest traktowany zgodnie z naszą polityką prywatności i niszczony, gdy przelew jest płynny na przypisanym koncie czekowym. W żadnym wypadku 24Genetics.com nie przechowuje takich informacji.

- PayPal: ten sposób płatności jest bardzo popularny wśród naszych użytkowników. Użytkownik, który ją wybierze, zostaje przekierowany do platformy PayPal i jej bezpiecznego środowiska. 24Genetics.com nie zarządza żadnymi danymi na tej platformie. Więcej informacji na temat polityki prywatności PayPal: Polityka prywatności PayPal.

7.- Identyfikator śledzenia za pomocą programów śledzących: zwykle każdemu z naszych użytkowników przypisany jest identyfikator śledzenia, który pomaga nam zrozumieć, jak zachować się podczas przeglądania naszej witryny lub platformy. Dane te pomagają nam poprawić jakość obsługi użytkownika i w żadnym wypadku nie są wykorzystywane do innych celów.

8.- Number of KIT: jest to etykieta, którą wkleisz w próbce DNA oraz w dokumentach, które wyślesz do nas i na których pozostaniesz.

9.- Numery zamówień: za pomocą których określimy każde z Twoich zamówień.

 

W jakim celu wykorzystamy Twoje dane osobowe?

Będziemy wykorzystywać dane osobowe do następujących celów:

1 Dostawa usługi: Przetwarzanie Twoich Danych Osobowych jest niezbędne, abyśmy mogli świadczyć ci naszą Usługę, w przeciwnym razie nie będziesz mógł się nią cieszyć. Świadczenie Usługi obejmuje następujące zagadnienia:

Zarządzaj tworzeniem konta użytkownika i pozwalaj na jego używanie lub modyfikację. Aby korzystać z Usługi, należy założyć konto i zidentyfikować się jako użytkownik. W każdej chwili możesz zmodyfikować przekazane nam Dane Osobowe za pośrednictwem sekcji „Moje konto” znajdującej się w dolnym menu strony internetowej. Prześlij Ci odpowiednie faktury za pośrednictwem adresu e-mail, który nam podałeś. Zaoferuj najlepszą opiekę i pomoc. Za pośrednictwem naszego Centrum Pomocy oferujemy Ci pomoc w każdej chwili w przypadku jakichkolwiek wątpliwości, uwag, sugestii lub incydentów związanych z Usługą, które chcesz u nas zgłosić.

2 Wykonywanie działań marketingowych: Będziemy używać Twoich Danych Osobowych do wysyłania Ci wiadomości, produktów i promocji związanych z 24Genetics.

W każdym razie pamiętaj, że w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania tych wiadomości. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć link "Anuluj subskrypcję" w dowolnej komunikacji.

3 Ulepsz nasze usługi: W 24Genetics stale pracujemy nad udoskonaleniem Aplikacji i strony internetowej, dlatego też przeprowadzamy testy, badania i analizy i opracowujemy nowe produkty, które ostatecznie poprawiają jakość Usługi. Pozwalają nam to zoptymalizować, uczynić go bardziej funkcjonalnym i dostosować go do Twoich potrzeb (oferując na przykład opcję wprowadzania preferencji, wybranej konfiguracji lub często odwiedzanych miejsc). Takie prace wymagają wielokrotnego korzystania z niektórych Twoich Danych Osobowych.

4 Zapobiegaj oszustwom Aby zapobiec potencjalnym oszustwom przeciwko Tobie i 24Genetics, wdrożyliśmy środki, dzięki którym nasza platforma jest bezpiecznym miejscem.

5 Sprawdź swoją opinię na temat 24Genetics: Znajomość Twojej opinii na temat 24Genetics jest dla nas bardzo przydatna, aby móc podejmować strategiczne decyzje, które czynią nas firmą zgodną z interesami i obawami naszych użytkowników. Dlatego czasami możemy poprosić Cię o wypełnienie prostej ankiety, aby dowiedzieć się, jak postrzegasz nas. Pamiętaj, że zależy nam na poznaniu opinii naszych użytkowników w sposób statystyczny. Dlatego, gdy otrzymamy Twoją opinię, przystąpimy do jej pseudonimizacji, czyli Twoje odpowiedzi będą kojarzone wyłącznie z kodem. Następnie dostarczymy pseudonimizowane informacje podmiotowi, który pomoże nam przeprowadzić te badania, aby mógł je przeanalizować wraz z opiniami wielu innych użytkowników i przygotować badanie statystyczne dotyczące wizerunku i percepcji, jaką posiadasz na temat 24Genetics.

Oczywiście nie będziesz musiał podawać nam swojej opinii, jeśli nie chcesz.

 

Jak długo będziemy przechowywać Twoje dane osobowe?

Okres przechowywania Twoich Danych osobowych zależy od każdego z celów, dla których je wykorzystujemy. W poniższym paragrafie wskażemy Państwu, ile czasu lub do jakiej chwili będziemy chronić dane w odniesieniu do każdego z celów:

1 Zapewnij usługę: Będziemy używać Twoich Danych Osobowych, dopóki nie zdecydujesz się zaprzestać korzystania z naszej Usługi, do której musisz usunąć swoje konto użytkownika. Mimo że nie rezygnujesz z subskrypcji, będziemy nadal traktować Twoje Dane osobowe w tym celu. Pamiętaj, że jeśli pojawi się problem oczekujący na rozwiązanie związane z Usługą, spróbujemy rozwiązać problem, zanim będzie można zrezygnować z subskrypcji.

2 Wykonywanie działań marketingowych: Będziemy używać Twoich Danych Osobowych, dopóki nie zażądasz, abyśmy przestali to robić, niezależnie od tego, czy będziesz nadal korzystać z naszej Usługi, czy zrezygnujesz z subskrypcji. Pamiętaj, że możesz poprosić nas, abyśmy w każdej chwili przestali wysyłać Ci wiadomości, oferty i spersonalizowane promocje; Wystarczy kliknąć link "Anuluj subskrypcję" w dowolnej naszej komunikacji.

3 Ulepsz nasze usługi i opinie na temat 24Genetics: Będziemy używać Twoich Danych Osobowych, dopóki nie zdecydujesz się zaprzestać korzystania z naszej Usługi, do której musisz usunąć swoje konto użytkownika. Mimo że nie rezygnujesz z subskrypcji, będziemy nadal traktować Twoje Dane osobowe w tym celu.

4 Zapobiegaj oszustwom Podobnie jak w poprzednim przypadku będziemy używać Twoich Danych Osobowych, dopóki nie zdecydujesz się zaprzestać korzystania z naszej Usługi, do której musisz usunąć swoje konto użytkownika. Mimo że nie rezygnujesz z subskrypcji, będziemy nadal traktować Twoje Dane osobowe w tym celu.

 

 Dlaczego wolno nam wykorzystywać Twoje dane osobowe?

W 24Genetics korzystamy wyłącznie z danych osobowych Użytkownika w sposób zgodny z prawem, zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie. W tym celu potrzebujemy wystarczającej podstawy prawnej. Poniżej podajemy, jaka jest podstawa prawna, czyli dlaczego możemy wykorzystywać dane osobowe do celów opisanych w poprzedniej sekcji.

1 Zapewnij usługę: Korzystanie z Danych osobowych jest niezbędne, aby móc wykonać umowę, która łączy nas z Tobą od momentu zaakceptowania naszych Warunków. W przeciwnym razie nie będziesz mógł korzystać z Usługi.

2 Wykonuj akcje marketingowe: Będziemy wykorzystywać Twoje dane osobowe do wysyłania Ci wiadomości, ofert i promocji w oparciu o Twój profil tylko wtedy, gdy wyrazisz na to zgodę. Wiadomości, które wysyłamy, mogą być przekazywane za pośrednictwem poczty elektronicznej, SMS-ów, aplikacji itp. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili poprosić nas o zaprzestanie wysyłania tych spersonalizowanych wiadomości.

3 Ulepsz nasze usługi: Uważamy, że w 24Genetics mamy uzasadniony interes w przeprowadzaniu testów, badań i analiz, które podnoszą jakość naszej Usługi, pozwalają nam sprawić, by była ona bardziej funkcjonalna i dostosowana do Twoich potrzeb. Naszym zdaniem, ten zabieg przynosi ci również korzyści bezpośrednio, ponieważ będziesz mógł korzystać z Usługi, która z większą precyzją zaspokoi Twoje potrzeby w zakresie mobilności.

4 Zapobiegaj oszustwom Rozumiemy również, że 24Genetics ma uzasadniony interes w zapobieganiu potencjalnym oszustwom związanym z Usługą. To leczenie jest pozytywne dla 24Genetics, a także dla Ciebie, ponieważ pozwoli nam na stosowanie procedur, które próbują uniknąć nieuczciwego korzystania z Usługi.

5 Sprawdź swoją opinię na temat 24Genetics: Wierzymy, że mamy uzasadniony interes, aby wiedzieć, jakie masz poglądy na temat 24Genetics, ponieważ pozwoli nam podejmować strategiczne decyzje, które dostosowują się do potrzeb i problemów wszystkich naszych użytkowników. Ponadto rozumiemy, że wykorzystanie danych osobowych w tym celu jest zgodne ze świadczeniem Usługi.

Czy udostępnimy Twoje dane osobowe stronom trzecim?

Tak, aby zapewnić Państwu jak najwyższą jakość Usług, musimy udostępniać Państwa Dane Osobowe np. Firmom kurierskim oraz innym podmiotom współpracującym z 24Genetics, dostawcom zewnętrznym, którzy pomagają nam w różnych sprawach związanych z Usługą oraz podmiotom trzecim. Ilość i rodzaj danych osobowych, które Ci udostępniamy, są minimalne: są ograniczone do tego, co jest absolutnie niezbędne do wykonania naszej usługi i wypełnienia pozostałych Twoich zobowiązań prawnych. Zapewniamy, że wszyscy nasi dostawcy, którzy mogą mieć dostęp do któregokolwiek z Twoich Danych Osobowych, działają w sposób poufny, lojalny i skrupulatnie przestrzegając obowiązujących przepisów dotyczących ochrony danych. W tym celu wymagamy od nich zawarcia z nami określonych umów, które regulują wykorzystanie przez nich Twoich danych osobowych.

 

Jakie są twoje prawa w zakresie ochrony danych?

Jako użytkownik 24Genetics masz serię uprawnień, dzięki którym możesz decydować i kontrolować, w jaki sposób korzystamy z Twoich Danych Osobowych. Możesz korzystać z tych praw w dowolnym momencie i bezpłatnie (chyba że twoja prośba jest nadmierna lub bezpodstawna). Aby skorzystać z jednego z twoich praw, po prostu musisz to zrobić za pośrednictwem poczty elektronicznej [email chroniony], Abyśmy mogli spełnić Twoją prośbę, musimy upewnić się, że to naprawdę Ty, więc możliwe jest, że poprosimy o jakiś dokument; bylibyśmy również wdzięczni, gdybyś mógł wskazać prawo, które chcesz wykonywać. Jeśli twoja prośba nie spełnia powyższych wymagań, poprosimy Cię o jej wypełnienie.

W szczególności masz następujące prawa:

Dostęp Możesz poprosić nas o wskazanie, czy używamy Twoich Danych Osobowych, czy nie; W przypadku, gdy będziemy z nich korzystać, przekażemy również dodatkowe informacje, takie jak dane osobowe, które posiadamy o Tobie, do czego je wykorzystujemy, podmioty, którymi je udostępniamy, okres, w którym będziemy przechowywać Twoje dane lub jeśli robimy profile, między innymi.
Sprostowanie Możesz poprosić nas o zmodyfikowanie niektórych danych osobowych, które posiadamy o Tobie, tak aby były dokładne i aktualne. W rzeczywistości należy pamiętać, że dane osobowe, które pojawiają się na koncie użytkownika, muszą być przez cały czas aktualizowane. Możesz to zrobić w sekcji „Moje konto” dostępnej z dolnego menu.
Tłumienie, Można poprosić o usunięcie wszelkich danych osobowych, które posiadamy o Tobie, gdy nie są już potrzebne do celów, dla których używamy, kiedy wycofać swoją zgodę, jeśli tylko starają się rozwijać cele w oparciu o niego.
Ograniczenie, Można zwrócić się do nas, aby tymczasowo ograniczyć korzystanie z danych osobowych jeśli wziąć pod uwagę, że dane są niedokładne, aż do weryfikacji lub aktualizacji (należy pamiętać, że w międzyczasie, nie można korzystać z usługi); gdy nie są już potrzebne do realizacji celów określonych w poprzednim ustępie, ale wolisz, aby zachować ją, dzięki czemu można wykonywać lub obrony przed roszczeniami, a kiedy nie sprzeciwiać się nam korzystać z danych dla któregokolwiek z celów wymienionych w 2 z Sekcja 4 niniejszej Polityki prywatności, podczas gdy my oceniamy, czy uzasadniony interes, jaki mamy w 24Genetics, przeważa nad twoim prawem do sprzeciwiania się nam, aby z nich korzystać.
Przenośność, Można zadać nam dostarczać bezpośrednio lub dostarczyć do innego podmiotu, gdy jest to technicznie możliwe, uporządkowany plik, powszechne i odczytywane przez system komputerowy zawierający dane osobowe odnoszące się do produktów zakontraktowane wykorzystanie.
Roszczenie Możesz wnieść skargę do właściwego organu kontrolnego ds. Ochrony danych. W Twoim przypadku właściwy organ to: Hiszpańska Agencja Ochrony Danych:
Opozycja Możesz sprzeciwić się nam przy użyciu twoich danych do jakichkolwiek celów wymienionych w numerze 2 sekcji 4 niniejszej Polityki prywatności. W szczególności chcemy przypomnieć, że możesz poprosić nas o zaprzestanie analizowania Twojego profilu, aby wysłać Ci komunikaty promocyjne.

Czy zaktualizujemy niniejszą Politykę prywatności?

To jest możliwe. Pamiętaj, że jeśli z jakiegokolwiek powodu zdecydujemy się wprowadzić zmiany w naszej Polityce prywatności, poinformujemy Cię o tym niezwłocznie, zanim zmiany zaczną obowiązywać. W ten sposób będziesz mógł wiedzieć, w jaki sposób zamierzamy wykorzystywać Twoje dane osobowe, zanim zaczniemy to robić.

 

 Polityka Cookies

Co to są pliki cookie?
Plik cookie to plik, który jest pobierany na komputer podczas uzyskiwania dostępu do niektórych stron internetowych. Pliki cookie umożliwiają stronie internetowej między innymi przechowywanie i pobieranie informacji o zwyczajach przeglądania użytkownika lub jego sprzętu oraz, w zależności od zawartych w nich informacji i sposobu korzystania z jego sprzętu, mogą być wykorzystane do rozpoznania użytkownika. .

Dlaczego ta strona korzysta z plików cookie?
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do różnych celów, w tym:
Analiza: są to pliki cookie, które, dobrze traktowane przez nas lub przez strony trzecie, pozwalają nam określić liczbę użytkowników, a tym samym przeprowadzić pomiary statystyczne i analizę korzystania przez użytkowników z usługi. W tym celu przeglądanie naszej strony internetowej jest analizowane w celu poprawy komfortu użytkowania.
Reklama: są to ciasteczka zaprojektowane w celu oferowania reklam wyświetlających produkty i / lub spersonalizowane banery, które, biorąc pod uwagę najnowsze nawyki przeglądania, mogą być interesujące dla użytkownika.

Jakich plików cookie używamy?

Zasadniczo używamy ciasteczek google (analytics, adwords ..) i własnych, aby sesje były otwarte.

Jak skonfigurować lub wyłączyć pliki cookie?
Możesz zezwolić, zablokować lub usunąć pliki cookie zainstalowane na Twoim komputerze, konfigurując opcje przeglądarki internetowej. Jeśli nie zezwolisz na instalację plików cookie w przeglądarce, możesz nie być w stanie uzyskać dostępu do niektórych usług, a twoje doświadczenia na naszej stronie mogą być mniej zadowalające.W poniższych linkach masz do dyspozycji wszystkie informacje do skonfigurowania lub Wyłącz pliki cookie w każdej przeglądarce:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Internet Explorer

safari

Safari dla IOS (iPhone i iPad)

Chrome dla Androida

  0
  koszyk
  Twój koszyk jest pusty
   Oblicz koszty dostawy
   Zastosuj kupon