Raport DNA Nutrigenetyka z DANYMI SUROWYMI

59,00

Inteligentne odżywianie na wyciągnięcie ręki

Inni chudną, a Ty nie, jedząc to samo i trenując tak samo? Cóż, klucz może leżeć w twoich genach. Nasz test nutrigenetyczny oferuje m. in. informacje na temat predyspozycji do różnych rodzajów diety (śródziemnomorska, niskotłuszczowa, niskowęglowodanowa), deficytu niektórych witamin lub wysokiego poziomu cholesterolu. A jeśli wydawało Ci się, że podjadanie to nawyk, to może jest to zapisane w Twoich genach. Dowiedz się teraz z 24Genetics.

 

* The final report will depend on the data included in the other company’s RAW DATA file. Delivery time is approximately one week.

Ważna uwaga! Pamiętaj, że aby zamówić ten produkt MUSISZ mieć plik RAW DATA z sekwencjonowania innej firmy. Możesz go załączyć w tej chwili lub przesłać później na adres info@24genetics.com

Plik RAW DATA można również wysłać w późniejszym terminie na adres info@24genetics.com

 Więcej informacji

Wybierz najlepszą dietę, aby schudnąć.

Pierwszym krokiem przy podejmowaniu decyzji o jakiejkolwiek diecie jest poznanie siebie, a genetyka ma nam wiele do powiedzenia w tej kwestii. Odkryj dietę, która pozwoli Ci schudnąć skuteczniej. Przy planowaniu diety, Nutrigenetyka oznacza wielką różnicę. Często widzimy ludzi odchudzających się na diecie, która na nas po prostu nie działa. Czas sprawdzić, co nasze geny mają nam do powiedzenia w tej kwestii.

  0
  Wózek
  Twój koszyk jest pusty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon