Raport dotyczący mikroflory jamy ustnej dla klientów 24Genetics

149,00

Dowiedz się, co mogą powiedzieć Ci bakterie w Twojej jamie ustnej

Jama ustna jest zdecydowanie częścią ciała najbardziej narażoną na patogeny i zmiany. Raport mikrobioty jamy ustnej 24Genetics daje wgląd w niektóre aspekty zdrowia w oparciu o to, co mówią nam bakterie żyjące w jamie ustnej. Nasz test opiera się na sekwencjonowaniu DNA kilkuset bakterii żyjących w jamie ustnej i równowadze między nimi. Równowaga ta jest ważna, ponieważ może być bezpośrednio związana ze złym stanem zdrowia jamy ustnej, a pośrednio z innymi rodzajami patologii. Zrozumienie tych zaburzeń równowagi i ich możliwych implikacji stanowi wartość tego raportu.

Wyniki badania mikrobioty odzwierciedlają stan osoby w momencie pobrania próbki śliny.

Uwaga! Możemy zaoferować raport Mikrobioty Jamy Ustnej, jeśli próbka śliny została pobrana za pomocą rurki i lejka (nie za pomocą wacika) i jeśli od pobrania próbki minęły maksymalnie 2 miesiące.


Gdzie znajduje się mój przykładowy kod?
Przykładowy kod znajduje się w prawym górnym rogu raportu 24Genetics.

Możesz również wysłać plik DANYCH SUROWYCH w późniejszym terminie na adre info@24genetics.com

Wartość badania mikrobioty

W przeciwieństwie do genetyki, której zmienność w ciągu życia jest praktycznie zerowa, mikrobiota ewoluuje i stale się zmienia. Dlatego też wyniki tego raportu będą się różnić w zależności od tego, kiedy zostanie on przeprowadzony. Nie umniejsza to jednak ani trochę jego wartości. W rzeczywistości sensowne jest okresowe przeprowadzanie testu mikrobioty w celu sprawdzenia ewolucji niektórych aspektów naszego zdrowia i potwierdzenia wpływu naszych zmian nawyków, w taki sam sposób, w jaki wykonujemy badania krwi lub inne testy diagnostyczne.

Ponadto postępy w badaniach naukowych mogą z czasem zmieniać wyniki. Nieustannie odkrywane są nowe bakterie i korelacje z różnymi aspektami zdrowia, co może zmienić wyniki i wnioski z badań. W 24Genetics dokładamy wszelkich starań, aby stosować nowe i skonsolidowane odkrycia naukowe w naszych raportach.

  0
  Wózek
  Twój koszyk jest pusty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon