Raport DNA Sport Z DANYMI SUROWYMI

59,00

Odkryj swoje mocne strony i unikaj kontuzji

Bez względu na to, jaki poziom sportowy chcesz osiągnąć. Sportowy test genetyczny 24Genetics pozwoli Ci poznać swój organizm, jego mocne i słabe strony oraz pozwoli Ci trenować bezpieczniej, unikając niektórych kontuzji, na które możesz mieć większą podatność. Informacje zapisane w Twoim DNA są bezcenne, dlatego dostarczamy Ci kompleksowy raport obejmujący Twój profil sportowy, mięśniowy, metaboliczny, sercowo-naczyniowy oraz predyspozycje do określonych urazów.

* Ostateczny raport będzie zależał od danych zawartych w pliku DANYCH SUROWYCH innej firmy. Dostępny dla użytkowników 23andme, MyHeritage, AncestryDNA i LivingDNA. Czas dostawy to około jeden tydzień.

Ważna uwaga! Pamiętaj, że aby zamówić ten produkt MUSISZ mieć plik RAW DATA z sekwencjonowania innej firmy. Możesz go załączyć w tej chwili lub przesłać później na adres info@24genetics.com

Plik RAW DATA można również wysłać w późniejszym terminie na adres info@24genetics.com

 Więcej informacji

Trenuj ciężko, trenuj mądrze

Ciężki trening nie wystarczy, aby wydobyć z siebie maksimum możliwości. Mądry trening sprawia, że cele stają się realne, a kontuzje ograniczone do minimum. Znajomość siebie to pierwszy krok do dobrego planu treningowego. Bądź najlepszym sportowcem, jakim możesz być.

  0
  Wózek
  Twój koszyk jest pusty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon