Test DNA Zdrowia

24Genetics Health and Wellness Test DNA: klucz do zapobiegania

Jeśli zależy ci na zdrowiu i chcesz zapobiegać chorobom Test DNA zdrowia jest tym, czego potrzebujesz. Dzięki informacjom, które oferuje nam twoje DNA, możesz zaplanuj lepsze wersje, określić, gdzie należy uważać, jakie są zagrożenia i jakie rozwiązania należy podjąć, aby stawić im czoła. Dane genetyczne dotyczące metabolizmu pomogą lekarzom lepiej zrozumieć organizm, a część farmakogenetyczna pomoże im wybrać najbardziej odpowiednie leki dla ciebie.

Działanie na czas może być wielką różnicą. Wczesna diagnoza pomnóż między 5 i 10 szanse na sukces w wielu chorobach, takich jak rak. Dzięki informacjom z tego testu genetycznego lekarze będą mogli ustalić protokoły przeglądu chorób, do których masz większe predyspozycje genetyczne, aby móc je wykryć na czas w przypadku, w którym zostały opracowane.

ZDROWIE X IN

Pobierz przykład raportu

angielski, niemieckifrancuskiwłoski, polski hiszpański

 La Spersonalizowana medycyna to przyszłość, a dzięki 24Genetics jest prezentem dla każdego, kto tego chce. Faktem jest, że leki każdej osoby działają w inny sposób. Sekret tkwi w naszej genetyce. Sekcja Pharmacogenetics tego testu DNA poinformuje lekarzy, które leki są dla ciebie najbardziej odpowiednie, jak dostosować dawkowanie i które należy unikać. To medycyna precyzyjna.

Genetics może nam również pomóc aby uniknąć chorób genetycznych na naszym zejściu, Istnieje wiele rzadkich chorób, z którymi możesz się wcześniej dowiedzieć, jeśli istnieje ryzyko, że twoje dzieci cierpią, nawet jeśli ani Ty, ani Twój partner nigdy nie cierpieliście. Jeśli masz doświadczenie w swojej rodzinie, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to udać się do lekarza specjalisty, aby ocenić rodzaj testu, który musisz wykonać. W genetycznym teście zdrowia i dobrego samopoczucia widzimy wiele z nich, a jeśli je wykryjemy, istnieją techniki zmniejszania ryzyka przenoszenia ich na nasze dzieci i wnuki.

 

genetyczny test zdrowia

To Test DNA Analiza Więcej niż choroby 200, genetyczna predyspozycja dziesiątek biomarkerów, więcej niż leki 20 i zestaw danych genetycznych o maksymalnej użyteczności dla twoich lekarzy.

W tym teście czytamy więcej niż Markery genetyczne 700.000 gdzie możemy przeanalizować największą ilość przydatnych informacji na temat zdrowia dostępnych do tej pory. Informacje genetyczne wykorzystujemy na prestiżowych międzynarodowych badaniach, dzięki którym wyciągamy wnioski, które można przeczytać w swoim raporcie. 

Dzięki naszemu wstępnemu badaniu Przodków, stosujemy algorytmy zgodnie z twoimi przodkami, ponieważ algorytmy predyspozycji genetycznych u europejskich, azjatyckich lub afrykańskich, w wielu przypadkach są radykalnie różne. Jesteśmy jedyną firmą w Europie z tą technologią.

PUDEŁKO PRODUKTÓW 24GENETICS SALUD

CHCĘ PRÓBĘ GENETYCZNEGO TESTU ZDROWIA TERAZ

BEZPŁATNA ANCESTRY

Ten test zawiera bezpłatną konsultację z Telefoniczną Radą Genetyczną, Postępuj zgodnie z instrukcjami, które wyślemy Ci pocztą e-mail, aby zarezerwować dzień i godzinę. Od 24Genetics zalecamy wszystkim naszym klientom, aby towarzyszyli swojemu genetycznemu testowi zdrowotnemu w konsultacji z Genetic Counselling.

ZDROWIE I W

Pobierz przykład raportu

angielski, niemieckifrancuskiwłoski, polski I hiszpański

Oto sekcje i sekcje naszego testu DNA na zdrowie:

 

Złożone choroby: GWAS

W tej części naszego raportu stosujemy publikacje GWAS, rodzaj badań porównujących markery DNA osób z chorobą, z osobami bez tej choroby, w celu zidentyfikowania różnic genetycznych. Badania te mogą być bardzo przydatne w zapobieganiu i wczesnej diagnozie, ponieważ nie będąc narzędziem diagnostycznym, mówią nam, na co powinniśmy zwrócić większą uwagę.

Dane, które zastosowanie tych badań dostarczy twojej informacji genetycznej, są twoimi predyspozycjami do reszty populacji. W żadnym momencie oznaczać będzie można dostać choroby, to tylko oznacza, że ​​statystycznie i według tego badania mógł mieć trochę więcej predyspozycji że większość ludności; wskazujemy, że masz więcej  predyspozycja gdy jest ona większa niż dziewięćdziesiąt procent populacji, a mniej jeśli stronniczość jest mniej niż dziewięćdziesiąt procent populacji. To normalne, że kilka patologii powoduje większe predyspozycje.

Należy pamiętać, że w złożonych chorobach wiele czynników ma wpływ, a genetyczne tylko część; styl życia, karmienie itp. są w wielu przypadkach tymi, które mogą mieć większy wpływ.

Złożone choroby: mutacje

W tej sekcji analizujemy mutacje najważniejszych genów z onkologicznego punktu widzenia. Szukamy mutacji podejrzanych o chorobotwórczość, szczególnie tych, które zostały zgłoszone jako patogenne w bazie danych ClinVar.

Ważne jest, aby pamiętać, że ten test nie sekwencjonowania całego genomu, tylko analizować 700.000 z 3.200 mln genetycznych linki tak, że w przypadku nie znaleźliśmy żadnych mutacji, to nie znaczy, że nie są nosicielami, ponieważ może być w obszarach genetycznych, których nie analizujemy. W tej części analizować szczególnie zmniejszone geny sklasyfikowane jako patogeny w bazach danych, procent, więc nie mogą być mutacje w regionie nie badano, że nie widać.

Choroby dziedziczne:

Choroby dziedziczne są podatne na przenoszenie na twoich potomków. Większość z nich może być przewoźnikiem i nigdy nie ucierpiała, ale istnieje ryzyko, że nasze potomstwo ucierpi. Są to głównie choroby monogenetyczne.

W tej grupie szukamy patogennych mutacji lub podejrzewamy, że mogą być w genach zaangażowanych w te choroby. Mutacje, których szukamy, są opisane w niektórych najważniejszych globalnych bazach danych genetycznych, głównie w OMIM i ClinVar. 

Podobnie jak w poprzedniej sekcji, nie analizowaliśmy wszystkich informacji genetycznych związanych z każdą chorobą, szczególnie w tej sekcji udało nam się przeanalizować średnio co najmniej połowę markerów chorobotwórczych zgłoszonych w bazach danych, z którymi się konsultowaliśmy, abyśmy mogli mieć mutacje w drugiej połowie i nie widzimy ich w tym raporcie. 

Ważne jest, aby pamiętać, że jeśli trzeba rozpoznania konkretnej choroby, są testy genetyczne, które analizują cały gen lub geny zaangażowane w tej chorobie ważnego do użytku klinicznego. Jeśli masz historię rodzinną, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem lub genetykiem, aby zbadać potrzebę wykonania testu tego typu. 

Biomarkery, biometria i cechy:

W tej sekcji ponownie wykorzystujemy analizy statystyczne GWAS, aby obliczyć twoje predyspozycje genetyczne do nieprawidłowych poziomów pewnych parametrów metabolicznych. 

Podobnie jak w pozostałych badaniach GWAS wskazujemy, że masz więcej  predyspozycja gdy jest ona większa niż dziewięćdziesiąt procent populacji, a mniej jeśli stronniczość jest mniej niż dziewięćdziesiąt procent populacji. Ze względu na statystyczne rozmieszczenie tej analizy normalne jest, że pojawi się kilka parametrów o mniej lub więcej predyspozycjach.

Farmakogenetyka:

W tej sekcji badamy twoje predyspozycje genetyczne do niektórych leków. W zależności od leku, twoja genetyka może wpływać na poziom toksyczności, skuteczność leku lub wymagany poziom dawki. Coś, co zawsze musi nadzorować lekarz.

 

PUDEŁKO PRODUKTÓW 24GENETICS SALUD

CHCĘ PRÓBY GENETYCZNEJ ZDROWIA

BEZPŁATNA ANCESTRY


Informacje genetyczne dostarczone przez 24Genetics są ważne tylko w celach badawczych, informacyjnych i edukacyjnych. W żadnym wypadku nie jest to ważne do użytku klinicznego lub diagnostycznego. 

Raporty, które dostarczamy, starają się oferować jak najwięcej praktycznych informacji z danych genetycznych dostępnych w teście. W przypadku wielu chorób informujemy o patogennych mutacjach (lub ich braku) tylko części zaangażowanych genów (co możemy zobaczyć w teście), co oznacza, że ​​choroba może występować w obszarach, które nie są analizujemy. Jeśli masz historię rodzinną, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem lub genetykiem, aby zbadać potrzebę wykonania testu tego typu.

24Genetics oferuje konsultację telefoniczną z poradami genetycznymi zawartą w cenie testu. Wszyscy klienci, którzy o to poproszą, będą mogli skorzystać z 10 minut porad genetycznych oferowanych przez kolegialnych biologów (dostępnych w języku hiszpańskim lub angielskim).


Pytania i odpowiedzi:

 

Gdzie ten test jest dostępny?

Na całej planecie. Złóż zamówienie w Internecie, a my wyślemy je do dowolnego zakątka świata.

Jak to się robi?

To bardzo proste Przesyłamy Ci zestaw z bawełnianym wacikiem, który będziesz musiał wcierać w usta po wykonaniu kilku prostych instrukcji. W zależności od tego, gdzie mieszkasz i jakie usługi są świadczone, odbieramy je przez posłańca lub poprosimy Cię o przesłanie go do nas.

Czy muszę iść do twoich laboratoriów?

Nie, wyślemy ci do domu KIT.

Czy powinienem dokonać zmian w leczeniu mojego zdrowia danymi z tego testu?

Nie, wszelkie zmiany, które chcesz wprowadzić w swoim zdrowiu, powinny zostać przeanalizowane przez eksperta genetyka i skonsultowane z wyspecjalizowanymi lekarzami. 

Jeśli okaże się, że mam większe predyspozycje genetyczne do określonej choroby, czy będę ją miał bezpiecznie?

Nie, wszystkie badania genetyczne, które wykonujemy, opierają się na statystykach. Możesz mieć genetyczną predyspozycję do określonej choroby i nigdy jej nie rozwijać i na odwrót.

Jeśli nie ma patogenetycznej mutacji genetycznej w teście na pewną chorobę, czy to znaczy, że nie jestem nosicielem?

Nie, ten test analizuje tylko część genomu, widzimy patologie tylko częściowo. Istnieją testy genetyczne do użytku klinicznego, które analizują wszystkie zaangażowane geny, które lekarz może przepisać, jeśli jest to wskazane.

Czy wszystko zależy od moich genów?

Nie, ty jesteś i twoje doświadczenia. Twoje nawyki życiowe są bardzo ważną częścią. Posiadanie informacji o twoich genach jest niezbędne.

Jak chronisz moją prywatność?

Bardzo poważnie traktujemy informacje o naszych klientach i traktujemy je z najwyższymi poziomami bezpieczeństwa. Od momentu przybycia próbki staje się anonimowym kodem. Podróżuje zaszyfrowana i żaden współpracownik nie wie, do kogo należy. Tylko w momencie wysyłania raportów kody są przekraczane przez klienta, do którego należą.

Czy wykorzystacie moje informacje genetyczne do celów badawczych?

Bez twojej wyraźnej zgody, nie. 

Czy wszystkie testy genetyczne są takie same?

Nie, ani podobne. Istnieją pewne testy genetyczne oparte na markerach genetycznych mniejszych niż 3.000, podczas gdy nasz działa na 700.000. Jesteśmy jedynymi w Europie, którzy potrafią dostosować algorytmy do przodków każdego z nich. Działamy na sprzęcie Illumina (najbardziej prestiżowym), a nasze platformy technologiczne są najbardziej zaawansowane na rynku. Jesteśmy w stanie zaoferować więcej przydatnych informacji, z większą precyzją i większą kontrastowością niż pozostałe testy tego typu dostępne na rynku.

Na czym opiera się to badanie?

Opiera się na badaniach genetycznych, które są skonsolidowane na poziomie międzynarodowym i akceptowane przez środowisko naukowe. Istnieją pewne organizmy i naukowe bazy danych, w których publikowane są badania, w których istnieje szeroki poziom konsensusu. Nasze testy genetyczne są przeprowadzane przez zastosowanie tych badań do genotypu naszych klientów. 

Od 24Genetics zalecamy wszystkim naszym klientom, aby towarzyszyli ich genetycznemu testowi zdrowotnemu podczas konsultacji z doradcą genetycznym. 

PUDEŁKO PRODUKTÓW 24GENETICS SALUD

CHCĘ PRÓBĘ GENETYCZNEGO TESTU ZDROWIA TERAZ

BEZPŁATNA ANCESTRY

Niektóre badania, na których opiera się nasz test zdrowia DNA.

 

 

 

Choroby

Niektóre choroby, które można znaleźć w naszym badaniu zdrowia:

łysienie plackowate Typ choroby magazynowania glikogenu typu IA
Tętniak śródczaszkowy Choroba związana z magazynowaniem glikogenu typu II
Reumatoidalne zapalenie stawów Rodzinna hemofagocytarna limfohistiocytoza 2 
Przewlekłe zapalenie oskrzeli w przewlekłej obturacyjnej chorobie płuc (POChP) Zespół Hermansky'ego-Pudlaka 3
Rak piersi GWAS Zespół limfadenopatii z rybią łuską
Rak piersi: markery chorobotwórcze X-połączona hipohidrotyczna dysplazja ektodermalna
Rak jajnika u nosicieli mutacji BRCA1 Zespół Jervella i Lange-Nielsena
Rak prostaty Zespół Jouberta 14
Agresywny rak prostaty Zespół Jouberta 16
Wczesny rak prostaty Zespół Jouberta 3
Rak pęcherza moczowego Zespół Jouberta 5
Nowotwory górnego odcinka przewodu pokarmowego Zespół Jouberta 7
Rak podstawnokomórkowy skóry Zespół Jouberta 8
Cinchose Zespół Jouberta 9
Pierwotna żółciowa marskość wątroby Zespół Kabuki
Zwyrodnienie plamki związane z wiekiem Zespół Leigha
Nieporządek postępowania Zespół Leoparda
Cukrzyca typu 1 Leukoencefalopatia z ulotną białą substancją
Cukrzyca typu 1 - nefropatia Lissencephaly
Cukrzyca typu 2 Zespół Loeysa-Dietza 2
Endometrioza Zespół długiego QT
Celiakia Zespół Lyncha
Choroba Alzheimera (późny początek) Syndrom syropu klonowego
Choroba wieńcowa Cukrzyca w dojrzałym wieku, typ 2
Choroba Parkinsona Cukrzyca w dojrzałym wieku, typ 3
Stwardnienie rozsiane Zespół Meckela 3
Twardzina układowa Upośledzenie umysłowe z małogłowiem i hipoplazją móżdżku
Schizofrenia Metachromatyczna leukodystrofia
Glejak Aciduria and methylmalonic homocystinuria
Niedoczynność tarczycy Acylamid Methylammonic cbIA
Zawał mięśnia sercowego (wczesny początek) Acylamy Methylammonic cbIB
Przewlekła białaczka limfatyczna Niedobór mitochondrialnego kompleksu III typu 1
Chłoniak Hodgkina Mukopolisacharydoza typu 6
Rozproszony chłoniak z dużych limfocytów B Mukopolisacharydoza typu 7
Chłoniak grudkowy Mukopolisacharydoza typu IIIA
Myasthenia gravis Mukopolisacharydoza typu IIIB
Szpiczak mnogi Mukopolisacharydoza typu 4
Neuroblastoma Wrodzona alfa-dystroglikemia z zaburzeniami pracy mózgu i oczu
Osteosarcoma Miopatia miofibrylarna
Łuszczycy Miopatia centronuklearna powiązana z X
Uczulenie alergiczne Miopatia centronuklearna
Guz zarodkowy jądra 2 - miopatia niewydolności nemalnej
Guz Wilmsa Cystynoza nefropatyczna
Bielactwo Choroba Neimanna-Picka C1
Deficyt dehydrogenazy 17-beta-hydroksysteroidowej III Choroba Neimanna-Picka typu A
Deficyt karboksylazy 3-Metylchronotyl-CoA 2 Choroba Neimanna-Picka typu B
Zespół Aarskog-Scotta Zespół Noonana
Kolor ślepoty typu 2 Zespół Noonana z lub bez młodzieńczej białaczki mielomonocytowej
Ostra białaczka szpikowa Zespół Noonan 4
Adrenoleukodrophy otyłość
Hipofosfatia dorosłych Oculocutaneous Albinism 1B
Zespół Allana-Herndona-Dudleya Osteogenesis imperfecta typ 3
Niedobór alfaXUMUM-antytrypsyny Trwała cukrzyca noworodków
Dziedziczna amyloidoza Zespół Pitt-Hopkinsa
Niedokrwistość hemolityczna spowodowana niedoborem G6PD Dwustronna poliimikrogiria przedni
Zespół Angelmana Autosomalny recesywny pierwotny małogłowie
Niedobór antytrombiny III Retinitis pigmentosa
Arytmogenna dysplazja prawej komory 10 Zespół Rubinstein-Taybi
Zespół uszny-kłykci Zespół Sotosa
Hypofosfatemiczna krzywica powiązana z dominującą X Zwężenie zastawki aortalnej supravalveular
Zespół Bardeta-Biedla Choroba Tay-Sachsa
Dystrofia mięśniowa Duchenne'a / Becker Stwardnienie guzowate 1
Beta Thalassemia Stwardnienie guzowate 2
Bloom syndrom Albinizm oka typ I
Zespół Brugadów Tyrozynemia typu I
Zespół kardio-facio-skórny 3 Zespół Ushera typ 1
Kardiomiopatia rozrodcza 1S Zespół Ushera typ 1D
Przerostowa rodzinna choroba serca Zespół Ushera typ 1F
Neural ceroid lipofuscinosis 1  Zespół Ushera typ 2A
Neural ceroid lipofuscinosis 7  Zespół Ushera typ 2C
Choroba Charcota-Marie-Tootha 4C Zespół Ushera typ 2D
Chondrodysplasia punctata, dominujący X-linked Zespół Ushera typ 3A
Przewlekła choroba ziarniniakowa związana z X Niedobór dehydrogenazy Acylo-CoA o bardzo długim łańcuchu
Wrodzona hipoplazja nadnerczy powiązana z X Zespół Von-Hippel-Lindau
Wrodzona, nocna, stacjonarna ślepota 1C Zespół Weavera
Zespół Cornelia de Lange Choroba Wilsona
Zespół Costello Agammaglobulinemia sprzężona z chromosomem X
Mukowiscydoza  
Choroba Danona  
Autosomalna recesywna głuchota 1A  
Autosomalna recesywna głuchota 31  
Autosomalna recesywna głuchota 7  
Autosomalna recesywna głuchota 9  
Mannoidoza alfa  
Kardiomiopatia rozrodcza 1A  
Zespół Dubin-Johnsona  
Wczesna dziecięca encefalopatia epileptyczna  
Padaczka miokloniczna Lafory  
Erytrocytoza rodziny 2  
Choroba Fabry'ego  
Rodzinna polipowatość gruczolakowata  
2 Hypertrophic Family Heart Disease  
Rodzinna gorączka śródziemnomorska  
Rdzeniowy rak rdzeniasty tarczycy  
Anemia Fanconiego, grupa dopełniacza 0
Zespół nerczycowy typu 1  
Choroba Gauchera typu 1  
Zespół niedoboru GLUT1  
Glutárica Acidemia I  
Acuteia glutarowa II  

DNA Internationa

×

Zaloguj Się

×

Wyskakujące urządzenie AIO 299