Logo 24G

Test DNA Przodkowie

Najbardziej kompletny test DNA przodków na rynku
WIĘCEJ INFORMACJI

Wszystko w jednym pakiecie

269 €

przodkowie-test-raport
pudełko produktów przodków

Nasz raport przodków pokazuje, skąd pochodzą nasi przodkowie. Schodzimy głębiej niż jakikolwiek inny test na świecie.

 

Odkryj swoich przodków dzięki testowi DNA przodków!

Porównujemy Twoje dane genetyczne z obszerną bazą danych DNA, z markerami genomowymi z wielu części świata. Dzięki genetyce odziedziczonej po przodkach możemy określić obszary geograficzne i kraje, z których przybyli. 24Genetics sięga głębiej niż jakikolwiek inny test na świecie. Ponad dwukrotnie większość.

Ten test jest wykonywany przy użyciu Autosomalny DNA. To ta, która daje nam informację genetyczną zarówno ojca, jak i matki, odziedziczoną po poprzednich pokoleniach, sięga setek, a nawet tysięcy lat.

Istnieją różne metodologie obliczania korzeni przodków, dające różne wyniki. Korzystamy z najlepszych algorytmów, oraz, Chociaż pochodzenie genetyczne nie jest nauką ścisłą, jesteśmy coraz bliżej. Dzięki naszemu testowi DNA z ponad Markery genetyczne 700.000, mamy dostęp do niesamowitego poziomu szczegółowości.

Nasze testy DNA są stale ulepszane. Naukowcy 24Genetics stworzyli jeden z najlepszych testów DNA przodków, z danymi regionalnymi dotychczas niepublikowanymi w świecie badań genealogicznych.

Nasze historie rodzinne są tak wyjątkowe, jak często nieznane. Nauka po raz pierwszy otwiera nam drzwi. Pozwala nam wiedzieć poprzez testy naukowe, skąd pochodzimy i gdzie mieszkali nasi przodkowie?.

Podobnie jak pozostałe nasze testy, ten test DNA jest prosty do wykonania. Wyślemy Ci zestaw z prostymi instrukcjami i filmami objaśniającymi. Wystarczy nalać trochę śliny do probówki, którą otrzymasz wraz z naszym zestawem. Odeślij go do nas, a my prześlemy Ci Twoje zgłoszenie w ciągu kilku tygodni.

Pobierz nasz przykładowy raport o przodkach.
Raporty dostępne w języku angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, polskim i hiszpańskim

test raportu przodków
test raportu przodków
Imię idzie tutaj

Imię idzie tutaj

Pozycja

Imię idzie tutaj

Imię idzie tutaj

Pozycja

Imię idzie tutaj

Imię idzie tutaj

Pozycja

Imię idzie tutaj

Imię idzie tutaj

Pozycja

Imię idzie tutaj

Imię idzie tutaj

Pozycja

Imię idzie tutaj

Imię idzie tutaj

Pozycja

Imię idzie tutaj

Imię idzie tutaj

Pozycja

Imię idzie tutaj

Imię idzie tutaj

Pozycja

Imię idzie tutaj

Imię idzie tutaj

Pozycja

Imię idzie tutaj

Imię idzie tutaj

Pozycja

Imię idzie tutaj

Imię idzie tutaj

Pozycja

Imię idzie tutaj

Imię idzie tutaj

Pozycja

Imię idzie tutaj

Imię idzie tutaj

Pozycja

mapa przodków

Czy wiesz, że nasz Test DNA Przodków może pokazać Ci, skąd pochodzą Twoi przodkowie?

Coraz więcej ludzi zastanawia się, jakie są ich przodkowie. Zwykle myślimy, że wiemy, skąd pochodzą nasi przodkowie. Chociaż prawie zawsze te informacje sprowadzają się do tego, co nasi rodzice lub dziadkowie mówią nam o przodku, który mieszkał w ich mieście i poślubił tę dziewczynę, która przybyła z innego miasta…

 

Jeśli przeprowadzisz badanie genetyczne swojego pochodzenia, możesz być zaskoczony wynikami. Ponieważ Być może twoi przodkowie znajdują się w dużym odsetku krajów, których nie wyobrażałeś sobie, lub w twoim kraju regiony nie są takie, jakich się spodziewałeś.

 

Test DNA przodków to badanie genetyczne przodków, które da ci informacje o tym, gdzie żyli twoi przodkowie wiele setek lat temu.

 

Nasza historia jest również zapisana w naszych genach, które stanowią swego rodzaju kopię miejsc, w których mieszkali nasi przodkowie. Ale jeszcze ciekawsze jest to, że wielkie wydarzenia historyczne również odciskają swoje piętno na naszym DNA, takie jak głód, który spowodował I wojnę światową.

 

Od dawna ta wrodzona w człowieku ciekawość poznania jego początków może być zaspokojona informacjami, które daje nam genealogiczny test DNA.

 

Jak wykonuje się nasz test DNA Ancestros?

Ten test pochodzenia DNA jest wykonywany na autosomalnym DNA, które dostarcza nam informacji genealogicznych zarówno ojca, jak i matki, odziedziczone kolejno po poprzednich pokoleniach, wracając do od 25 do 30 pokoleń, co to przypuszcza Średnio 700 do 900 lat. Chociaż możemy zobaczyć ślady genetyczne sprzed ponad 2.000 lat. Ostatnie 300 lat nie ma znaczenia dla naszego algorytmu i nie pokaże, gdzie nasi przodkowie żyli przez ostatnie 8 pokoleń. W związku z tym, Możliwe, że to, co wiesz o swoich stosunkowo niedawnych przodkach, za pośrednictwem rodziców lub dziadków, nie pokrywa się z danymi, które dostarcza ci nasz raport.

 

Proces jest bardzo prosty. 24Genetics wyśle ​​Ci test DNA przodków, który zawiera zestaw do pobierania próbki DNA, gdziekolwiek jesteś na świecie. Wystarczy postępować zgodnie z kilkoma prostymi instrukcjami, aby umieścić niewielką ilość śliny w konserwowanej probówce i odesłać próbkę do nas. Po otrzymaniu przystępujemy do sekwencjonowania (procesu, w którym wszystkie informacje genetyczne są pobierane z próbki) w naszym laboratorium w Europie. I na koniec stosujemy algorytm opracowany w całości przez 24Genetics do tej informacji genetycznej. Jest to oparte na tysiącach badań uznanych na całym świecie przez społeczność naukową, dzięki którym otrzymujemy nasz raport.

 

Nasz test DNA pochodzenia pokazuje, skąd pochodzą twoje antropologiczne korzenie. Porównujemy twoją mapę genetyczną z ogromną bazą danych DNA z wieloma markerami z całego świata.

 

Różne metodologie testów genetycznych 24Genetics

Istnieją różne metodologie obliczania korzeni przodków, które dają różne wyniki. Nas używamy tego, co uważamy za najlepsze algorytmy. Że chociaż są one niedokładne w szczegółach, są w większości dokładne.

Dane oferowane przez to badanie genetyczne przodków są przybliżeniami statystycznymi. W żadnym momencie nie pokazują dokładnych danych. Chociaż dzięki naszemu testowi ponad 720.000 XNUMX markerów genetycznych możemy osiągnąć bardzo głęboki poziom szczegółowości.

 

Raport przodków 24Genetics jest w stanie pokazać tysiące obszarów geograficznych. Podczas gdy inne testy DNA przodków mogą wskazywać tylko obszar na kontynencie lub co najwyżej procent według krajów. W wielu krajach możemy określić procent Twojego pochodzenia według stanu, regionu, a nawet prowincji.

 

 

Wiele firm oferuje usługi śledzenia rodziny, które wymagają nieprzetworzonych plików danych wykorzystywanych do uzyskania raportów genetycznych. Oczywiście wszystkie nasze produkty do genotypowania zawierają ten rodzaj surowych danych z twojej mapy genetycznej. Ale Doradzamy wszystkim osobom, które zamierzają korzystać z tych usług stron trzecich, aby zapewnić politykę prywatności, bezpieczeństwa i przejrzystości firmy, ponieważ surowe dane, oprócz informacji niezbędnych do wyszukiwania krewnych, zawierają wiele danych osobowych.

Czytaj więcej…

surowy

Zamówiłeś już test w innej firmie?

Jeśli wykonałeś już test genetyczny z 23andme, Ancestry.com, FTDNA, MyHeritage lub innej firmy, możemy wykorzystać Twoje surowe dane do stworzenia raportu na temat przodków 24Genetics, ujawniającego, z jakich krajów i regionów pochodzili Twoi przodkowie, czyli coś, z czego pochodzą inne firmy nie w stanie zrobić. Po prostu musisz to kupić w nasz sklep i wkrótce otrzymasz spersonalizowany raport.

Najczęściej zadawane pytania

JAKIE KROKI NALEŻY WYKONAĆ, ABY WYKONAĆ TEST DNA TWOICH PRZODKÓW?

Nasz zestaw zawiera dokument z instrukcjami, ale przygotowaliśmy również film, który szczegółowo opisuje kroki, które należy wykonać. Kliknij tutaj, aby to zobaczyć. To bardzo proste. Gdy to zrobisz, odeślij nam próbkę śliny, a my wydobędziemy informacje z Twojego DNA w naszym laboratorium. Następnie zastosujemy opracowany i stale aktualizowany przez nas algorytm i otrzymamy Twój raport 24Genetics. Otrzymasz go e-mailem w ciągu 3 do 6 tygodni po zarejestrowaniu przykładowego kodu na naszej stronie internetowej.

CZY MOGĘ UZYSKAĆ ​​DOSTĘP DO TEGO TESTU W MOIM KRAJU?

24Genetics to europejska firma działająca globalnie. Nasze zestawy możemy wysłać do dowolnego kraju na świecie, w którym się znajdujesz. Posiadamy wiele centrów logistycznych na arenie międzynarodowej, więc aby być jak najszybciej i jak najefektywniej wyślemy Ci nasz zestaw z najbliższego miejsca zamieszkania. Koszt wysyłki do dowolnego kraju jest zawsze bezpłatny. W wielu krajach kolekcja jest również wliczona w cenę (Stany Zjednoczone, Francja, Hiszpania...). Jeśli bezpłatna kolekcja nie jest dostępna w Twoim kraju, możesz odesłać zestaw do nas pocztą lub, jeśli wolisz, abyśmy go dla Ciebie odebrali, możesz go wypożyczyć za dodatkową opłatą. Pakiet All in One zawsze obejmuje dostawę i odbiór przesyłką ekspresową na całym świecie.

CZY WSZYSCY PRZODNICY TESTUJĄ TAK SAMO?

Niektóre testy przodków innych firm są bardzo proste i zawierają bardzo mało informacji. Nasz test opiera się na najnowocześniejszej analizie genetycznej i analizujemy ponad 720.000 24 markerów genetycznych. W raporcie XNUMXGenetics Ancestry możemy przeanalizować twoje pochodzenie w każdym kraju i tysiącach regionów na całym świecie, ponad dwukrotnie lepszy test DNA przodków w USA.

DLACZEGO TEN TEST NA POCHODZENIE, A NIE INNY?

Po prostu dlatego, że jesteśmy w stanie iść tam, gdzie inni nie mogą. Możemy zidentyfikować tysiące regionów w Twoim DNA, co oznacza, że ​​tam, gdzie inni powiedzą Ci „jesteś z południowej Europy”, my powiemy Ci, z jakich krajów iw jakich regionach tych krajów. A kiedy innym uda się powiedzieć, z jakich krajów, my powiemy z jakiego stanu lub regionu, a nawet, w niektórych obszarach, z jakich prowincji. Ale to nie jedyny powód, jeśli chcesz wiedzieć, że wszyscy to robią kliknij tutaj

CZY KAŻDY MOŻE ZROBIĆ TEN TEST DNA NA PRZODKÓW?

Tak to jest. Każdy, bez ograniczeń, może przystąpić do testu 24Genetics. Dla niemowląt lub osób starszych mamy specjalny zestaw, który ułatwia w takich przypadkach pobranie próbki śliny. Jeśli test jest dla osoby niepełnoletniej, poinformuj nas o tym, ponieważ będziemy musieli poprosić Cię o dodatkową dokumentację od tutorów.

CZY MOGĘ UZYSKAĆ ​​INFORMACJE O MOIM STAROŻYTNYM OD OJCA LUB MATKI?

Obaj. W naszym raporcie dotyczącym przodków pokazujemy informacje o pochodzeniu zarówno od strony ojca, jak i matki, ponieważ używamy autosomalnego DNA.

ILE REGIONÓW GEOGRAFICZNYCH BĘDĘ ZOBACZYĆ W RAPORTIE MOICH PRZODKÓW?

W 24Genetics możemy zobaczyć ponad 1.500 regionów na całym świecie, czyli ponad dwukrotnie więcej niż większość testów na rynku.

CZY MOŻESZ MI POWIEDZIEĆ RAPORT REGIONY PRZODKÓW 24GENETICS?

Test przodków 24Genetics rozszerza się i poprawia z dnia na dzień. Lista geograficzna rośnie prawie z każdym miesiącem, ale obecnie obejmujemy 175 krajów i ponad 1.500 regionów.

Oto kraje i regiony według obszaru geograficznego naszego testu DNA przodków:

AFRYKA - 49 krajów i ponad 230 regionów.
AMERYKA - 32 kraje i ponad 130 regionów.
AZJA - 43 kraje i ponad 600 regionów.
EUROPA I ROSJA - 40 krajów i ponad 600 regionów.
OCEANIA - 11 krajów i ponad 30 regionów.

CO DOKŁADNIE OTRZYMAM PODCZAS WYKONANIA TEGO TESTU?

Na adres e-mail, na który zarejestrowałeś swój zestaw, wyślemy Ci wyczerpujący i spersonalizowany raport. Ponadto, kiedy tylko chcesz, możesz poprosić nas o plik z surowymi danymi, a my wyślemy go do Ciebie pocztą elektroniczną. Pamiętaj, że plik z surowymi danymi jest plikiem elektronicznym, który zawiera twoją mapę genetyczną. Na naszej stronie internetowej możesz pobrać przykłady wszystkich naszych raportów w różnych językach.

JAK DZIAŁA TEST NA PRZODKÓW 24GENETICS?

W twoim DNA znajdujemy ślady, które zachowały się przez wieki. Znaki te, zwane mutacjami, przechowują wiele informacji. Z kolei te mutacje są endemiczne w niektórych częściach świata, więc analiza obu informacji pozwala nam prześledzić tysiące regionów na całej planecie, aby dogłębnie wiedzieć, gdzie należysz.

JAKIE INFORMACJE MOGĘ UZYSKAĆ ​​OD MOICH ANCESTROS POPRZEZ TEST DNA ANCESTROS?

Poznasz miejsca, w których przeszli twoi genetyczni przodkowie, z procentami każdego z regionów, abyś wiedział, skąd pochodzisz, z wagą każdego obszaru.

JAKIE OGRANICZENIA MA TEN TEST?

Genetyczne pochodzenie nie jest nauką ścisłą. Nasze algorytmy opierają się na obliczeniach statystycznych genetyki populacji, która stale ewoluuje. Nasz algorytm Deep Ancestry jest dziś lepszy niż rok temu, a w przyszłym będzie jeszcze lepszy. Będziemy mogli zobaczyć więcej regionów, a nasze systemy sztucznej inteligencji będą dalej się rozwijać. W praktyce nasze przewidywania dotyczące kontynentów zmienią się niewiele lub nic. Prognozy na poziomie kraju mogą się bardziej zmienić. A ponieważ obniżamy poziom szczegółowości do Regionów i Prowincji, nasza precyzja będzie większa i będziemy mogli zidentyfikować więcej różnych regionów.

DO KTÓREGO ROKU WRACAJĄ WYNIKI TESTÓW MOI PRZODNICY?

Nasz test na pochodzenie sięga średnio 25-30 pokoleń (700-900 lat). Ostatnie 300 lat nie ma znaczenia dla naszego algorytmu, więc nie pokaże, gdzie mieszkała nasza rodzina w ciągu ostatnich 8 pokoleń. W niektórych przypadkach można zobaczyć ślady przodków sprzed 2.000 lat (około 70 pokoleń temu).

CO JEŚLI W MOIM RAPORCIE NIE MA REGIONÓW, GDZIE WIEM, MAM STAROŻYTNYCH, TAKICH JAK MOI PRAPRABODNICY LUB PRAPRABODNIE?

Testy genetyczne przodków opierają się na mutacjach, które zadomowiły się w rodzinach od setek lat, więc nasz algorytm nie uwzględnia danych z około 250 ostatnich lat (8 pokoleń). Ponieważ test przodków 24Genetics sięga od 25 do 30 pokoleń, normalne jest, że regiony, w których żyli nasi dziadkowie i pradziadkowie, nie pojawiają się. Trzeba mieć na uwadze, że poprzednie pokolenia potrafiły migrować i osiedlać się zaledwie kilka pokoleń temu, ale niosą mutacje w swoim DNA  pochodzą z innego regionu i to są ci, których odziedziczysz.

CZY INFORMACJE ETNICZNE BĘDĄ UWZGLĘDNIANE PODCZAS UZYSKANIA INFORMACJI O MOICH POCHODZENIACH?

Raport przodków 24Genetics jest raportem geograficznym. Czasami w DNA można zaobserwować pewne grupy etniczne, które możemy kojarzyć z określonymi obszarami geograficznymi.

CZY TEN TEST SŁUŻY DO WIEDZY, KIM SĄ MOI RODZICE?

Nie, to nie jest test na ojcostwo, to test na pochodzenie, dzięki któremu możesz zobaczyć, w jakich miejscach geograficznych osiedlili się Twoi przodkowie.

Czy chcesz oferować swoim klientom testy DNA przodków?

Jeśli chcesz sprzedawać testy 24Genetics lub nawet mieć własną markę testów genetycznych, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Odwiedź naszą stronę partnerską i znajdź swoją formułę.

0
    0
    koszyk
    Twój koszyk jest pusty