Test DNA na pielęgnację skóry

Twoja sekretna broń, aby zatrzymać przedwczesne starzenie się skóry

Twoja skóra jest wyjątkowa i musisz ją traktować. Kremy i zabiegi nie mają sensu, jeśli nie dostosujesz ich do konkretnych potrzeb skóry. Dzięki testowi DNA do pielęgnacji skóry będziesz wiedział, które zabiegi i kremy są wskazane dla twojej skóry z genetycznego punktu widzenia.

Analizujemy, jak twoja genetyka wpływa na nawilżenie, elastyczność i zdolność antyoksydacyjną twojej skóry. Możesz określić, czy masz genetyczne predyspozycje do przedwczesnego starzenia się skóry i możesz działać w porę, aby mu przeciwdziałać.

Przedwczesne starzenie się skóry jest złożonym procesem, na który mają wpływ czynniki genetyczne i środowiskowe. Najnowsze badania naukowe wykazały, że czynniki genetyczne mogą wpływać na a 60% różnice w starzeniu się skóry między osobnikami, podczas gdy pozostałe 40% wynika z czynników niegenetycznych.

Twoja skóra zasługuje na spersonalizowaną opiekę i punktem wyjścia jest ten test genetyczny, w którym naprawdę możesz zobaczyć, czego potrzebuje twoja skóra z wnętrza twoich komórek.

SKIN X IN Raporty dostępne w angielski, niemieckifrancuskiwłoski, polski hiszpański

Raport dermageneticsRaporty dostępne w angielski, niemieckifrancuskiwłoski, polski hiszpański

 

To są sekcje naszego testu DNA na pielęgnację skóry

Dbanie o skórę

W tej części analizujemy niektóre z krytycznych czynników przedwczesnego starzenia się skóry, takich jak wrażliwość skóry, ochrona przed zanieczyszczeniem, glikacja, zdolność przeciwutleniająca itp. Przeanalizujemy twoje predyspozycje genetyczne na czynniki środowiskowe, które bezpośrednio wpływają na rodzaj kremu, którego powinieneś użyć.

W tej sekcji możemy również zobaczyć twoje predyspozycje do cierpienia na niektóre patologie, takie jak trądzik, łuszczyca itp.

Słońce i twoja skóra

Zobaczymy twoje genetyczne predyspozycje do wpływu promieniowania słonecznego, twojej genetycznej łatwości opalania się i posiadania plam słonecznych. W tej sekcji możemy poznać twoje predyspozycje do przyspieszonego fotostarzenia się, z którymi byłoby bardzo wskazane, aby twoje dzienne kremy miały pewien rodzaj ochrony przed promieniami UV.

Nakarm swoją skórę

Pierwsza pielęgnacja skóry musi pochodzić z wewnątrz, a Twoje odżywianie może być kluczem do niektórych form przedwczesnego starzenia się skóry. Niektóre składniki odżywcze są kluczem do zdrowia Twojej skóry i istnieją pewne mutacje, które mogą zapobiec właściwej absorpcji tych niezbędnych składników odżywczych. Znajomość twoich osobistych potrzeb pomoże ci lepiej odżywiać twoją skórę.

PAKIET PRODUKTÓW SKÓRA 24 GENETYCZNA

Chcę mojego testu genetycznego na pielęgnację skóry

BEZPŁATNA ANCESTRY

Pytania i odpowiedzi

 

W jaki sposób wykonuje się ten test i gdzie mogę to zrobić?

To bardzo proste Przesyłamy zestaw do dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy wetrzeć bawełniany wacik do ust, wykonując bardzo proste instrukcje. Zajmujemy się wszystkim, a za kilka tygodni otrzymasz raport e-mailem.

Czy powinienem dokonać drastycznych zmian w moim zarządzaniu zdrowiem z danymi z tego testu?

Nie, wszelkie zmiany wpływające na stan zdrowia powinny być monitorowane przez lekarza.

Co mogę zrobić, gdy otrzymam ten raport?

Twój raport, jak widać na przykładzie, który możesz pobrać powyżej, jest łatwy do zrozumienia, ale najlepszą korzyścią, jaką możesz uzyskać, jest skorzystanie z konsultacji dermatologa lub centrum urody.

Na czym opiera się to badanie?

Stosujemy badania genetyczne umocnione międzynarodowo i akceptowane przez społeczność naukową na twojej mapie genetycznej. Poniżej możesz zobaczyć niektóre z użytych badań.

 

Informacje genetyczne dostarczone przez 24Genetics są ważne tylko w celach badawczych, informacyjnych i edukacyjnych. W żadnym wypadku nie jest to ważne do użytku klinicznego lub diagnostycznego.

 

Niektóre badania, na których opiera się nasz test genetyczny do pielęgnacji skóry:

 

To badanie DNA dotyczące pielęgnacji skóry opiera się na więcej niż badaniach 300, takich jak te wskazane powyżej.

 

 

DNA Internationa

×

Zaloguj Się

×

Wyskakujące urządzenie AIO 299