Sportowy test genetyczny

Sportowy test genetyczny, który zrobi różnicę

Sportowy test genetyczny to doskonałe narzędzie, które pozwoli Ci uzyskać najlepsze rezultaty ćwiczeń. Trenujesz ciężko, ale czasami to nie wystarczy; Ważne jest trenowanie z głową, a w twojej informacji genetycznej znajdują się odpowiedzi. 

Test DNA dla sportu

Raporty dostępne dla kobiet angielski, niemieckifrancuskiwłoskipolski I hiszpański

Test DNA dla sportu

 Raporty dostępne dla mężczyzn angielski, niemieckifrancuskiwłoskipolski I hiszpański

Tak łatwo, jak wetknięcie wacik do ust, a drzwi genetyki sportu otworzą się dla ciebie. Nie ważne gdzie mieszkasz, wysyłamy nasze zestawy do każdego zakątka świata i dbamy o wszystko. W ciągu kilku tygodni oddamy niezbędne informacje oparte na danych genetycznych, aby podjąć najlepszą wykorzystać treningi i pomóc osiągnąć swoje cele i uniknąć zranienia.

Sportowy test genetyczny 24Genetics jest najbardziej kompletny z dostępnych na rynku. Jeśli porównamy dostarczone przez nas informacje, jest to ponad dwukrotnie więcej niż w przypadku najlepszych sportowych raportów genetycznych konkurencji; porównaj nas 

Poniżej wymieniamy poszczególne części Sportowego Testu Genetycznego 24Genetics. 

Profil Sportowy
 
W tej części testu genetycznego Przeanalizujemy jakie posiadasz predyspozycje genetyczne pod względem takich zdolności jak: moc, wytrzymałość, siła, wydolność aerobowa, pojemność płuc i zdolność regeneracyjna.
 
Profil Mięśni
 
Zbadamy predyspozycje twoich mięśni do pracy siłowej, ich reakcje na trening wytrzymałościowy, wydajność mięśni szkieletowych oraz zmęczenie mięśni, a także możemy nawet na podstawie twojego kodu genetycznego ocenić zdolność regeneracji mięśni. 
 
Profil Metaboliczny
 
Uprawianie sportu nie wpływa na każdy organizm tak samo i nie każdy człowiek osiąga w jego wyniku identyczne efekty. Sprawdzimy jakie masz predyspozycje genetyczne do osiągania ogólnorozwojowych korzyści z uprawiania sportu, a także twoją wrażliwość na insulinę, sprawność metaboliczną, oraz jak to może wpływać na twój wskaźnik masy ciała, a nawet na twój poziom cholesterolu.
 
Ryzyko Urazu
 
Kilka prac naukowych powiązało pewne mutacje genetyczne ze zwiększonym ryzykiem odniesienia określonego typu urazów. Sprawdzimy jakie jest twoje ryzyko odnoszenia kontuzji, złamań z powodu przeciążenia, ryzyko obrażeń stawów i zerwania ścięgien lub więzadeł. Te informacje pomogą Tobie, twojemu osobistemu trenerowi oraz fizjoterapeucie wzmocnić te obszary, w których masz większe ryzyko zranienia.

Profil Układu Sercowo-Naczyniowego
 
Możemy zaobserwować twoje predyspozycje do zmniejszenia pulsacji poprzez intensywny trening, oraz jak reaguje twoje ciśnienie krwi w trakcie treningu sportowego.

 

Ważne aby pamiętać, że jest to sportowy test genetyczny i że informacje genetyczne dostarczone przez 24Genetics są odpowiednie tylko w celu rozeznania sytuacji, zasięgnięcia informacji oraz w celach edukacyjnych. Natomiast w żadnym wypadku nie są one wiążące na użytek kliniczny.

 

 

PAKIET PRODUKTÓW 24GENETICS SPORT 2

CHCĘ ZAMÓWIĆ MÓJ TEST GENETYKI SPORTU

 

BEZPŁATNA ANCESTRY

Pytania i odpowiedzi: 

W jaki sposób wykonuje się ten genetyczny test sportowy?
 
Przesyłamy zestaw testowy do twojego domu z dołączoną prostą instrukcją. Będziesz musiał tylko pocierać bawełnianym wacikiem wewnątrz jamy ustnej. Kiedy skończysz, wyjmij go i odeślij nam pocztą, a za kilka tygodni otrzymasz wyniki w wiadomości e-mail.


Do jakich krajów możecie wysłać ten test?
 
Wysyłamy nasze zestawy DNA do dowolnego kraju na świecie. W Europie i w USA wysyłamy do Ciebie zestaw kurierem. Natomiast poza tymi dwoma obszarami, wybierasz czy chcesz abyśmy przesłali Ci go pocztą zwykłą czy też wolisz, byśmy wysłali Ci zestaw przez prywatnego kuriera, od którego odbierzesz przesyłkę.
 
 
Jeśli mam predyspozycje do jakiegoś urazu, czy oznacza to, że nieuchronnie do niego dojdzie?
 
Odpowiedź brzmi: nie. Posiadanie genetycznej predyspozycji do jakiegoś rodzaju urazu nie oznacza jeszcze, że to Ciebie dotknie. Oznacza to po prostu, że w oparciu o twoją genetykę masz wyższe statystyczne ryzyko takiej kontuzji. Informacje genetyczne służą nam właśnie do poznania naszych słabych punktów i mocnych stron, aby móc odpowiednio działać i być w stanie uniknąć tych urazów dzięki odpowiedniemu trenowaniu.
 
 
Czy wszystko zależy od moich genów?
 
Nie, jesteśmy nie tylko naszymi genami ale też naszymi doświadczeniami. Twoje geny będą oczywiście wpływać na Ciebie we wszystkich aspektach twojego życia, ale to, jak traktujesz swoje ciało i umysł, może zrobić różnicę. Testy genetyczne pomagają nam lepiej zrozumieć siebie.


 
Czy powinienem dokonać drastycznych zmian w sposobie dbania o swoje zdrowie na podstawie danych z testu genetycznego?
 
Nie, wszelkie zmiany, które wpływają na twoje zdrowie muszą być konsultowane z i monitorowane przez lekarza.

Czy wszystkie sportowe testy genetyczne są takie same?
 
Nie, ani nawet podobne. Nasz test przeprowadzany jest na sprzęcie Illumina (najbardziej prestiżowej marki na rynku), na podstawie 700.000 markerów genetycznych, a nasz raport sportowy jest bez wątpienia najbardziej kompletny na rynku.

 

Gdzie wyciągasz wnioski z mojego raportu?
 
Po ekstrakcji DNA z komórek i czytać genetyki przez sprzęt Illumina, stosuje się do genetycznej najbardziej uznanych i istotne sportowych badań genetycznych, że społeczność naukowa ma do zaoferowania. W każdym z odcinków wskazujemy jak genetyczne badania zwracamy jeśli ty lub twój personel medyczny chcą zrozumieć, dlaczego mówimy, co mówimy. Poniżej kilka przykładów tych badań.

PAKIET PRODUKTÓW 24GENETICS SPORT 2

CHCĘ ZAMÓWIĆ MÓJ TEST GENETYKI SPORTU

 

BEZPŁATNA ANCESTRY

Informacje genetyczne dostarczone przez 24Genetics są ważne tylko w celu rozeznania sytuacji, zasięgnięcia informacji oraz w celach edukacyjnych. Natomiast w żadnym wypadku nie są one wiążące na użytek kliniczny.

 

Przykładowe badania, które wspierają nasz sportowy test genetyczny:

DNA Internationa

×

Zaloguj Się

×

Wyskakujące urządzenie AIO 299