Około 24Genetics

Najbardziej wszechstronne testy genetyczne na rynku: 24Genetics

Pochodzenie

Zdrowie
Żywienie

Farma

Sport

Skórę
Talent

All in One

Mikrobiote

Dlaczego 24Genetics?

24Genetics: Wiodąca w Europie firma zajmująca się badaniami genetycznymi w zakresie rodowodu, zdrowia i wellness.

Z tysiącami klientów w ponad 100 krajach, 24Genetics jest jedną z najbardziej liczących się firm w branży. Wszystkie prace laboratoryjne i przetwarzanie algorytmiczne wykonujemy w Europie. Robimy to zgodnie z najsurowszymi europejskimi przepisami. 24Genetics tworzy międzynarodowy zespół o potwierdzonym prestiżu naukowym, a nasze testy są uznawane przez NCBI. NCBI jest wiodącą na świecie organizacją dla genetyków. Nasze testy wysyłamy w dowolne miejsce na świecie. Jeśli szukasz testów genetycznych w Warszawa lub Kraków, jesteśmy firmą, której możesz zaufać. Ponadto są one dostępne w wielu językach.

test adn completos

Najbardziej wszechstronny test genetyczny na rynku: testy 24Genetics.

Wystarczy porównać liczbę sekcji i poziom szczegółowości w każdym z naszych testów. Na przykład, nasz test Ancestry jest w stanie pokazać procentowy udział Twojego DNA w tysiącach regionów. Tymczasem wiele innych testów dostępnych na rynku nie osiąga nawet 100. Nie tylko powiemy Ci, z jakiego kraju pochodzą Twoi przodkowie. Ale także z jakiej wspólnoty autonomicznej, a w niektórych przypadkach nawet z jakiego województwa. Nasz test zdrowia ma kilkaset sekcji, w porównaniu do mniej niż 100 w wiodącym teście amerykańskim. I podczas gdy inne testy mają tylko kilkanaście sekcji związanych z odżywianiem, skórą lub sportem, my dajemy Ci kompletne raporty z setkami sekcji. Krótko mówiąc, jeśli porównasz nas z innymi testami dostępnymi na rynku, potwierdzisz, że testy 24Genetics są bez wątpienia najbardziej kompletne.

Algorytmy 24Genetics zapewniają wyższą jakość informacji

W 24Genetics wiemy, że istnieją dwa sposoby obliczania predyspozycji genetycznych. Więc kiedy chcemy obliczyć Twoje predyspozycje np. do witaminy D, możemy to zrobić z dwóch podejść:

– Tak jak robi to większość firm na rynku. Wykorzystują one jedno badanie genetyczne, aby uzyskać wyniki dla całej populacji, nie biorąc pod uwagę, czy badanie dotyczy tylko mężczyzn, czy tylko kobiet. lub czy dotyczy tylko populacji europejskiej czy azjatyckiej. Ten system jest łatwiejszy do zastosowania, ale jest też wyraźnie możliwy do ulepszenia. Nasze badania koncentrują się na lokalizacji klienta, wykonujemy np. testy genetyczne dla Warszawa lub testy genetyczne dla Kraków.

– Tak jak my to robimy w 24Genetics. Tworząc złożony algorytm, który najpierw identyfikuje Twoją płeć i pochodzenie. Stamtąd, stosujemy wyłącznie badania, które są odpowiednie dla Twojego profilu, na przykład, europejskie kobiety. Od tego momentu moglibyśmy zastosować tylko jedno badanie. Jednak nasze testy łączą w sobie wiele naukowo zweryfikowanych publikacji pod względem ich jakości i zgodności. Pozwala nam to na zastosowanie całej dostępnej wiedzy naukowej do obliczenia Twoich predyspozycji genetycznych.

Możemy powiedzieć, że nasza technologia wyprzedza o dwa lata wszystkie inne testy genetyczne dostępne na rynku.

test adn completos

Jeden test DNA, 7 raportów

Jesteśmy firmą zajmującą się testowaniem DNA bezpośrednio u konsumenta, posiadającą największe portfolio produktów na świecie. Z jednym zestawem masz wszystko. Już dziś możesz zamówić swój pakiet z naszymi 7 raportami: Zdrowie, Farmakogenetyka, Nutrigenetyka, Sport, Pielęgnacja skóry, Osobowość i Przodkowie. Możesz też kupić teraz pojedynczy raport, a w dniu, w którym będziesz go potrzebował, możesz zamówić dowolny inny raport z naszej szerokiej oferty i nie będzie potrzeby wysyłania Ci nowego zestawu.
test adn completos

Najlepsza technologia: Illumina i tylko Illumina

Można wykonać tanie testy genetyczne, albo te wysokiej jakości. My zdecydowaliśmy się na jakość. Nasz test genetyczny jest w 100% oparty na technologii Illumina. Illumina to najbardziej prestiżowa firma zajmująca się sekwencjonowaniem na rynku. Na maszynach Illumina, z chipami Illumina i w europejskim laboratorium. Naszym celem jest zagwarantowanie najwyższej jakości.

test adn completos

Prywatność i jeszcze więcej prywatności

Traktujemy Twoją prywatność w sposób ekstremalny. Wykraczamy daleko poza to, czego wymaga od nas prawo europejskie. Od momentu wykonania testu, Twoja próbka staje się anonimowym kodem. Nawet Twój raport nie będzie zawierał Twojego pełnego imienia i nazwiska.
test adn completos

W 24Genetics nie sprzedajemy Twoich danych genetycznych.

Większość dużych firm w tej branży zarabia na sprzedaży twoich informacji genetycznych. Oferowanie Ci taniego testu, a następnie sprzedawanie Twoich danych DNA jest powszechną praktyką. Szczególnie w firmach pozaeuropejskich. Nie podejmuj decyzji wyłącznie na podstawie niskiej ceny. Bądź świadomy tego, co może się za nią kryć. Poinformuj się przed wyborem firmy, która będzie badać Twoje geny…
  0
  Wózek
  Twój koszyk jest pusty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon