Testy DNA osobowości i talentów

Nasz testy osobowości może powiedzieć Ci, co genetyka może ukryć na temat Twojego talentu.
WIĘCEJ INFORMACJI

Pochodzenie

Zdrowie
Żywienie

Farma

Sport

Skórę
Talent

All in One

Mikrobiote

SPRZEDAŻ!

All in One + Ancestrum WOLNY

299,00

279,00

testy osobowosci online
CAJA PRODUCTO 24GENETICS TALENTO

Istnieje wiele czynników, które decydują o talencie i osobowości człowieka.

Doświadczenia, które towarzyszą nam od urodzenia, czynniki środowiskowe i genetyczne ukształtowały naszą osobowość.

 

Testy osobowości i talentów DNA pomoże Ci odkryć, co kryje Twoje dziedzictwo genetyczne.

W tym raporcie stosujemy prestiżowe badania genetyczne do Twoich informacji genetycznych i wyjaśniamy, co z nich wynika. Informacji uzyskanych na podstawie tych badań nie należy traktować jako predestynacji, ale jako predyspozycje, które mogą, ale nie muszą mieć odzwierciedlenia w rzeczywistości, w zależności od innych czynników, które w przypadku osobowości są zazwyczaj najważniejsze.

Raporty te mogą z czasem się zmieniać, w miarę postępu badań naukowych w dziedzinie genetyki. Stale odkrywane są nowe mutacje, a my dowiadujemy się coraz więcej o mutacjach, które obecnie analizujemy. Firma 24Genetics dokłada wszelkich starań, aby regularnie wykorzystywać skonsolidowane wyniki badań naukowych w naszych raportach.

Pobierz nasz przykładowy raport dotyczący talentu.​
Raporty są dostępne w języku angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, polskim, hiszpańskim i serbski.

quality summary

Czym są talent i osobowość?

Talent, według niektórych słowników, definiuje się jako inteligencję (zdolność rozumienia lub pojmowania) lub jako predyspozycję (zdolność do kompetentnego działania w określonej dziedzinie) – i jest to jego pierwsze znaczenie.

Zaś osobowość definiuje się jako indywidualną różnicę, która stanowi każdą osobę i odróżnia ją od innych.

Koncepcje talentu i osobowości są mniej namacalne niż te, które analizujemy w pozostałych raportach, a które dotyczą cech wybitnie fizycznych. I chyba z tego powodu wiele osób zadaje pytania: czy genetyka i osobowość są ze sobą powiązane? Czy istnieje genetyczne podłoże osobowości? Czy testy na talent są poparte naukowo?

Mnóstwo czynników wpływa na talenty i osobowości ludzi. Dlatego właśnie wykonanie testy osobowości jest jednym z najlepszych sposobów na poznanie samego siebie.

Nasze doświadczenia od najwcześniejszego dzieciństwa oraz tak zwane czynniki środowiskowe – czyli wszystkie te czynniki w naszym otoczeniu, z którymi wchodzimy w codzienne interakcje na poziomie intelektualnym, emocjonalnym lub społecznym – ukształtowały naszą osobowość i nadal ją modyfikują i definiują aż do chwili śmierci.

Ale to wszystko nie oznacza, że nie ma komponentu genetycznego w pewnych cechach osobowości, gdzie niektóre mogą prowadzić do tego, co zwykle nazywamy talentem. Na przykład, w genach, które analizujemy w naszym teście DNA na talent i osobowość, zaznaczone są pewne predyspozycje, jak impulsywność, nocny tryb życia, sezonowość, nerwica, a nawet skłonność do uzależnienia od pewnych substancji. Wszystko to może być bezpośrednio związane z osobowością. Ale analizujemy również takie cechy jak kreatywność figuratywna, ortografia i umiejętność czytania ze zrozumieniem, które również mogą być związane z rozwojem talentu w określonych dziedzinach.

Czy wiesz, na przykład, że karmienie piersią może wpływać na rozwój poznawczy?

Czy wiesz, na przykład, że karmienie piersią może wpływać na rozwój poznawczy? Prawie każdy z nas słyszał o znaczeniu karmienia piersią w rozwoju fizycznym dzieci, poprzez dostarczanie im przeciwciał, które dają im dodatkową ochronę przed różnymi chorobami i infekcjami, w przeciwieństwie do gotowego mleka, oprócz korzyści karmienia piersią, poziomie fizycznym, hormonalnym i emocjonalnym, również dla matki. Mleko matki zawiera bardzo istotne hormony, enzymy i przeciwciała, które oprócz wspomnianego wyżej wpływu fizycznego, mają również wpływ, w połączeniu z pewnymi wariantami genetycznymi, na lepszy rozwój poznawczy. Najnowsze badania naukowe łączą karmienie piersią z rozwojem IQ. Zaobserwowano, że w przypadku niemowląt z pewnymi typami polimorfizmów genetycznych karmienie piersią ma szczególny wpływ na ich IQ.

Prawie każdy z nas słyszał o znaczeniu karmienia piersią w rozwoju fizycznym dzieci, poprzez dostarczanie im przeciwciał, które dają im dodatkową ochronę przed różnymi chorobami i infekcjami, w przeciwieństwie do gotowego mleka, oprócz korzyści karmienia piersią, poziomie fizycznym, hormonalnym i emocjonalnym, również dla matki. Mleko matki zawiera bardzo istotne hormony, enzymy i przeciwciała, które oprócz wspomnianego wyżej wpływu fizycznego, mają również wpływ, w połączeniu z pewnymi wariantami genetycznymi, na lepszy rozwój poznawczy. Najnowsze badania naukowe łączą karmienie piersią z rozwojem IQ. Zaobserwowano, że w przypadku niemowląt z pewnymi typami polimorfizmów genetycznych karmienie piersią ma szczególny wpływ na ich IQ.

To co zawsze powtarzamy w 24Genetics – genetyka wyznacza nasze naturalne predyspozycje

Jednak w mniejszym lub większym stopniu wpływ mają czynniki środowiskowe i osobiste oraz nawyki, które mogą równoważyć lub wręcz przeciwnie – wyostrzać naturalne predyspozycje. Zatem w przypadku zdrowia może być oczywiste, że osoba z genetyczną predyspozycją do np. chorób układu krążenia zapewne nie zachoruje na nie, jeśli będzie żyła w środowisku wolnym od zanieczyszczeń, zdrowo się odżywiała, regularnie uprawiała sport, nie paliła oraz unikała stresu i lęków. I to samo dzieje się w przeciwnym kierunku.

Jeśli chodzi o testy na osobowość i talent, czynniki środowiskowe mogą mieć jeszcze większy wpływ. Można zatem rzeczywiście powiedzieć, że mimo genetycznych podstaw osobowości, zależy ona w dużej mierze od nas samych i cech, które my sami lub ci, którzy nas wychowują, chcemy rozwijać od najmłodszych lat.

Widzieliśmy już, jak genetyka i osobowość są powiązane. Nasz test DNA na talent i osobowość dostarczy Ci informacje, zestawione z ogromną ilością badań, potwierdzonych na arenie międzynarodowej przez społeczność naukową, które wskażą Twoje genetyczne predyspozycje w tym zakresie.

Dowiedz się więcej

raw data

Masz już inny test genetyczny?

Jeśli wykonałeś już test genetyczny w innej firmie, możemy wykorzystać Twoje surowe dane do stworzenia raportu 24Genetics, bez konieczności wysyłania kolejnej próbki Twojego DNA. Wystarczy kupić test w naszym sklepie, a my zajmiemy się wszystkim.

Najczęściej zadawane pytania

JAK PRZEPROWADZANY JEST TEST OSOBOWOŚCI 24GENETICS?

Jest to o wiele łatwiejsze niż myślisz. Po pierwsze, jeśli zamówisz testy osobowości online, wyślemy Ci zestaw DNA wraz z instrukcją opisującą szczegółowo kroki, które należy wykonać w celu pobrania próbki śliny. Instrukcje pokazaliśmy również na prostym wideo, dostępnym tutaj. Następnie wystarczy wysłać próbkę do nas w kopercie z opłaconą opłatą pocztową dołączonej do opakowania lub umówić się na odbiór w domu. Po otrzymaniu próbki DNA przeprowadzimy w naszym specjalistycznym laboratorium badania osobowości i wyodrębnimy zawarte w niej dane genetyczne. Odbywa się to w procesie zwanym sekwencjonowaniem. Na koniec zastosujemy algorytm opracowany wyłącznie przez 24Genetics do Twoich danych genetycznych, za pomocą którego wygenerujemy Twój spersonalizowany raport.

CZY MOGĘ PRZEPROWADZIĆ TEN TEST OSOBOWOŚCI ONLINE, CZY JEST ON WYSYŁANY DO MOJEGO KRAJU?

Naturalnie. Za pośrednictwem naszego sklepu internetowego dostarczamy nasze testy osobowości w dowolne miejsce na świecie. Mamy wiele centrów dystrybucji w kilku krajach, więc wyślemy Ci zestaw z tego, które znajduje się najbliżej Twojego domu, aby jak najszybciej do Ciebie dotarł.

CZY WSZYSTKO ZALEŻY OD MOJEGO DNA?

Twój organizm reaguje na cały szereg czynników środowiskowych, nawet jeśli jest to uwarunkowane genetycznie. DNA ma kluczowe znaczenie, ale na organizm wpływają także czynniki środowiskowe i nawyki, takie jak styl życia, ćwiczenia fizyczne czy dieta.
Ponadto można uzyskać wyniki testy do badania zaburzeń osobowości.

CZY WSZYSTKIE GENETYCZNE TESTY BADANIA OSOBOWOŚCI SĄ TEJ SAMEJ JAKOŚCI?

Wiele genetycznych testy badania osobowości mogą dostarczyć jedynie niewielkiej ilości informacji. 24Genetics analizuje ponad 720 000 markerów genetycznych. Ponadto stosujemy najbardziej zaawansowane genetyczne badania osobowości. Dzięki temu oraz dzięki zastosowaniu algorytmu, opracowanego w całości przez 24Genetics, obejmującego tysiące raportów popartych przez międzynarodowe środowisko naukowe, możemy stwierdzić, że nasze raporty spełniają najwyższe standardy jakości. Ze względu na różnorodność raportów i jakość dostarczanych informacji, nasz test genetyczny jest prawdopodobnie najbardziej wszechstronny na rynku.

DLACZEGO JEST TO NAJLEPSZY TEST GENETYCZNY NA TALENT I OSOBOWOŚĆ NA RYNKU?

Ze względu na ilość informacji, które jesteśmy w stanie Ci zaoferować oraz z uwagi na ich jakość. Pod tym linkiem, wyjaśniamy te dwa powody i inne aspekty, które należy rozważyć, aby wybrać najlepszy test genetyczny na rynku.

NA CZYM OPIERA SIĘ TEN TESTY OSOBOWOŚCI?

Nasze testy osobowości online opierają się na niezliczonych badaniach genetycznych, które są uznane i zaakceptowane przez społeczność naukową. Ponadto stosowne badania naukowe są publikowane w specjalnych bazach danych przez międzynarodowe instytucje i organizacje naukowe, o ile istnieje pewien poziom konsensusu. Nasz algorytm analizy DNA, opracowany w całości przez 24Genetics, zawiera tysiące takich sprawdzonych badań. Poza tym jest on regularnie aktualizowany o nowe publikacje z dziedziny genetyki, które dotyczą naszych obszarów zainteresowań.

CO KONKRETNIE OTRZYMAM PO WYKONANIU TEGO TESTU?

Wyczerpujący i spersonalizowany test osobowości wraz ze szczegółowymi informacjami na temat Twoich skłonności genetycznych otrzymasz drogą elektroniczną. Ponadto, na życzenie, prześlemy Ci również plik z surowymi danymi, zawierający Twoją mapę genetyczną. Możesz się o to zwrócić przy składaniu zamówienia lub w dowolnym momencie. I uwaga – obie informacje otrzymasz na adres e-mail, który podałeś przy rejestracji zestawu.

JAK MOGĘ AKTUALIZOWAĆ SWÓJ RAPORT?

Za każdym razem, gdy opracowujemy nową funkcję, przeprowadzamy szereg testów przed jej upublicznieniem. Ale bez obaw. Po zatwierdzeniu i włączeniu do naszego raportu, skontaktujemy się z Tobą i powiadomimy Cię o tym.

KTO MOŻE PRZYSTĄPIĆ DO TESTY OSOBOWOŚCI DNA 24GENETICS?

Test ten skierowany jest do każdego, niezależnie od wieku, kto chce poznać informacje, jakich dostarcza jego własna genetyka. Jest to łatwy do przeprowadzenia testy osobowości online.

DLACZEGO W TYM RAPORCIE NIE PRZEANALIZOWANO WIĘKSZEJ ILOŚCI CECH?

Genetyka cech behawioralnych i poznawczych jest stosunkowo nową dyscypliną i nie została jeszcze dogłębnie zbadana. Dlatego zdecydowaliśmy się wybrać tylko te cechy, dla których istniało solidne wsparcie naukowe. Dzięki naszym testom do badania zaburzeń osobowości możesz dowiedzieć się o tych cechach.

CZY MOŻNA ZDIAGNOZOWAĆ U MNIE CHOROBĘ PSYCHICZNĄ ZA POMOCĄ TEGO TESTU NA TALENT I OSOBOWOŚĆ?

Nie, test osobowości DNA nie jest przeznaczony do celów diagnostycznych i nie ma mocy klinicznej.

  0
  Wózek
  Twój koszyk jest pusty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon