Test DNA pochodzenia

149

Ponad 1500 regionów: odkryj genealogię genetyczną i uzyskaj najbardziej wszechstronny na świecie test genetyczny pochodzenia.

Sięgnij głębiej do swoich korzeni… Najbardziej wszechstronne badanie przodków DNA, jakie kiedykolwiek przeprowadzono, dzięki naszej technologii Deep Ancestry. Podczas gdy inne testy potrafią wskazać jedynie duże obszary geograficzne, my jesteśmy w stanie pokazać procentowy udział Twoich przodków w kraju, a nawet w regionach lub prowincjach w danym kraju. Ponad dwa razy więcej regionów niż drugie najlepsze laboratorium.

regalo

Kup teraz i otrzymaj darmowy test talent.

Specjalne rabaty w zależności od ilości zakupionych sztuk.

Jednostki Cena/jednostka
1 149
2 145
3 139
4 135
5 - 9 129
10+ 125

WIĘCEJ INFORMACJI

 

Nasz test DNA Origins to chluba genealogii genetycznej, jedyny na świecie, który oferuje dane o przodkach w ujęciu regionalnym: możesz poznać korzenie swoich przodków według kontynentu, kraju, stanu, a w niektórych krajach nawet prowincji.

Raport ten jest oparty na teście zawierającym 700 000 markerów DNA, pochodzących z komórek śliny. Wykorzystuje ono autosomalne DNA, dzięki czemu uzyskujemy informacje genealogiczne zarówno z linii ojcowskiej, jak i matczynej. Badanie genetycznego dowodu pochodzenia pozwala nam poznać informacje o przodkach sięgające setek, a nawet tysięcy lat wstecz. Przeciętny przedział czasowy to około 700 lat wstecz (między pokoleniami 20 i 30).

Zobacz przykładowy raport z testu DNA Origin

Zawartość pakietu:

 • Próbnik do pobrania próbki śliny
 • Rękawiczki lateksowe
 • Instrukcje
 • Torba transportowa
 • Formularz do rejestracji zestawu.

video how 24genetics p
Łatwy do kupienia i łatwy do zrobienia. Obejrzyj ten film.

Swój zestaw przygotujesz w czterech prostych krokach, a potem wystarczy, że zarejestrujesz go tutaj.

Informacje genetyczne udostępnione przez 24Genetics nadają się wyłącznie do celów badawczych, informacyjnych i edukacyjnych. W żadnym wypadku nie nadają się one do użytku klinicznego lub diagnostycznego.

  0
  Wózek
  Twój koszyk jest pusty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon