Test Mikrobioty

199,00

Poznaj bakterie w swojej jamie ustnej

Jama ustna jest zdecydowanie częścią ciała najbardziej narażoną na patogeny i zmiany. Odkryj wszystkie bakterie żyjące w Twojej jamie ustnej dzięki naszemu testowi mikrobioty. Analizujemy setki bakterii, aby wykryć brak równowagi i zapobiec patologiom. Równowaga między różnymi rodzajami bakterii jest ważna, ponieważ jest bezpośrednio związana z chorobami jamy ustnej i pośrednio z dolegliwościami w innych częściach ciała. Uzyskaj cenne informacje o swoim zdrowiu dzięki naszemu testowi mikrobiomu i skutecznie przewiduj różne choroby.

WIĘCEJ INFORMACJI

 

Wartość badania mikrobioty

W przeciwieństwie do genetyki, której zmienność w ciągu życia jest praktycznie zerowa, mikrobiota stale ewoluuje i zmienia się. Dlatego też wyniki tego raportu będą się różnić w zależności od tego, kiedy zostanie on przeprowadzony. Nie umniejsza to jednak ani trochę jego wartości. W rzeczywistości sensowne jest okresowe przeprowadzanie testu mikrobiomu w celu sprawdzenia ewolucji niektórych aspektów naszego zdrowia i potwierdzenia wpływu naszych zmian nawyków, w taki sam sposób, w jaki wykonujemy badanie krwi lub inne testy diagnostyczne, których wyniki są całkowicie ważne.

W 24Genetics zawsze zalecamy udostępnienie raportu z testu mikrobioty i dowolnego testu DNA swojemu lekarzowi rodzinnemu przed wprowadzeniem jakichkolwiek drastycznych zmian w stylu życia. Z drugiej strony, testy te nie zastępują innych badań diagnostycznych, takich jak konsultacje stomatologiczne.

Postęp naukowy i testowanie mikrobioty

Innym czynnikiem, który może wpływać na wyniki długoterminowych badań mikrobioty, jest postęp badań naukowych. Stale identyfikowane są nowe korelacje między mikrobiotą jamy ustnej a różnymi aspektami zdrowia, co może modyfikować wyniki i wnioski z badań.

W 24Genetics dokładamy wszelkich starań, aby stosować nowe skonsolidowane odkrycia naukowe w naszych raportach. Dlatego nasz test mikrobioty opiera się na metagenomicznej analizie ponad 100 000 sekwencji w ślinie, wykonanej przy użyciu złożonego, zastrzeżonego algorytmu.

Naszym celem jest dostarczenie kompleksowych i sprawdzonych informacji na temat ogólnego stanu zdrowia, tak abyś mógł dogłębnie poznać siebie dzięki pytaniom, które bez testu mogłyby zostać przeoczone.

Zawartość pakietu:

 • Próbnik do pobrania próbki śliny
 • Rękawiczki lateksowe
 • Instrukcje
 • Torba transportowa
 • Formularz do rejestracji zestawu.

video how 24genetics p
Łatwy do kupienia i łatwy do zrobienia. Obejrzyj ten film.

Swój zestaw przygotujesz w czterech prostych krokach, a potem wystarczy, że zarejestrujesz go tutaj.

Informacje genetyczne udostępnione przez 24Genetics nadają się wyłącznie do celów badawczych, informacyjnych i edukacyjnych. W żadnym wypadku nie nadają się one do użytku klinicznego lub diagnostycznego.

  0
  Wózek
  Twój koszyk jest pusty
   Calculate Shipping
   Apply Coupon